Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik titeket nem zavar ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik titeket nem zavar ez a dolog egy vékony lánynál?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok, a mellem is kicsi, illetve a fenekem is. Mindkettő formás,azzal meg vagyok elégedve. Szóval szűz vagyok, de egyszer volt egy olyan helyzet ahol meztelenül kutyapózban voltam egy pasi előtt. Engem pedig hihetetlenül zavart hogy lényegében "alig van" fenekem, meg vékony a csipőm meg a derekam. Szóval tudjátok nem az a nagy fenék van nekem amibe "jó pakolni". Titeket zavarna az ilyen látvány hátulról?
2020. márc. 21. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
egyáltalán nem zavarna, nekem pl vágyam egy nagyon vékony lánnyal keményen szexelni
2020. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sincs nagy fenekem sőt, még is a kutyapóz volt a kedvence a volt páromnak és a mostaninak is.
2020. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem zavaró
2020. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Így nem lehet megmondani. Ha nem vagy nagyon-nagyon vékony és tényleg formás vagy, akkor nem zavarna.
2020. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Én speciel jobban szeretem ha egy csajnak inkább nagy segge van, mint h kis fokhagyma. 😁

A legjobb persze a feszes, izmos, kerek segg mint pl a futó csajoknak, de ha nem ilyen akkor is inkább hájas pics@ja legyen, széles csípővel és vékonyabb derékkal.

Ne érts félre csak a segge legyen nagy, egyébként ne legyen nagyon kövér azokat nagyon nem szeretem.

A kövér lányoknál te is sokkal jobb vagy.

2020. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nagyon bejönnél. Imádom az ilyen testalkatot. 45F.
2020. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem zavarna!
2020. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem baj, csak hadd rakjuk be. 🙂
2020. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, nekem nem jön be, ha alig van fenék. De hát nem jöhet be mindenkinek ugyanaz.
2020. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fotó alapján tudom megmondani.

27F

2020. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!