Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális dolog, h vékony testalkatú nőként, csak a hozzám hasonlóan vékonyabb testalkatú ffiakhoz vonzódom?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 13:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen, normális.
2019. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
még az is normális lassan, ha az állatszex vonz, akkor ilyennel mi a gond szerinted
2019. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2-es Azért kérdeztem, mert többször megkaptam már ez miatt, h milyen külsőséges vagyok. Pedig sztem is az a jó, ha minél több tekintetben: "hasonló a hasonlóval".
2019. márc. 14. 14:07
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy vagy az ettől. Csak frusztráltak. Ha olyan alkattal érzed jól magad, akkor azzal. Én is azzal érzem jól magam, aki magasabb nálam, és nem túl izmos meg nem túl macis. Ja, meg szőke-haj kék szem se igazán jön be, simon Bakeren viseltem csak el eddig...Hát aztán. Szerintem csak akkor felszínes valaki, ha csak a tökéletes (helyes,szinte szép arc, meg izmos (nem totál szétgyúrt)) pasik jönnek be neki folyton, és másnak esélyt se ad
2019. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
(Baker-ön, bocs, bezavart a tévébőla sok duma)
2019. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#2-es Köszi, ez most jólesett! 🙂Egyébként nem vagyok külsőséges, de ez az "alkati" dolog, alap nálam. Ha duci lennék, biztosan a testesebb ffiak tetszenének. 🙂
2019. márc. 14. 14:34
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Én is így vagyok ezzel kérdező.
2019. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Miért ne lenne normális?


Én is vékony vagyok, nekem is a vékonyabb pasik jönnek be.

2019. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Hát láttam már duci nő-vékony pasi párost, meg én se vagyok most vékony, mégis vonz egy nem testes, nem magas, átlag alatti arcú pasi most...meg volt is már ilyen kapcsolatom, igaz, akkor nem voltam duci, szóval a hormonok vagy akármik felül tudják ezt írni azért.
2019. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Ja, hát ilyet már én is kaptam, hogy mit képzelek, hogy én aktív életet élő, szabadidőmet is aktívan töltő, az ügyeimet önállóan intéző, rendszeresen sportoló nőként nem adok esélyt otthonülő, anyuci pici fia, elhízott embereknek... Ne foglalkozz az ilyenekkel. Egyesek nagyon hangoztatják, hogy mindenkinek esélyt kellene adni, de ők is csak azt akarják, hogy csak nekik, de rajtuk kívül más nem tartozik ám a mindenkibe. :-)
2019. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!