Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szoktátok érezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktátok érezni például sétálás közben, hogy a pasik végig mérnek titeket? Élvezitek, ha felfigyelnek rátok, szemmel megdugnak?

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Igen szoktam érezni, és van h bejön de van h nagyon zavar ha néznek.
2020. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha egy jó pasi néz meg, élvezem

20L

2020. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Van a "jól esik" kategória, amikor kulturáltan megnéz, mint férfi a nőt, és van az "essenkiaszemedhogyigybamulszesramfuttyogszesdudalgatsztefogyatekosparaszt" kategória. Remélem segítettem a válasszal. :)
2020. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a 600. ember csinálja már idegesít, de ha jó kedvemben vagyok meg a pasik is jók akkor nem zavar, tetszik is.
2020. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondolom, ti is megnézitek a pasikat, főleg a helyes pasikat. Odatekintetek a lábuk közé is?
2020. márc. 22. 09:53
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Igy telt az eletem, mig olyan orszagba koltoztem, ahol viselkednek es meg is oregedtem hozza.

Azt be kell latnom, hogy 23 eves koromra ez is hozzajarult, hogy el tudjam hinni hosszu evek testkep-zavara utan, hogy jo no vagyok. De onnan, hogy tudomasul vettem, egy tortura volt a pesti utcan kozlekedes. Dogletes melegben nyariasan oltozve plane. Egyszeruen megjatszas nelkul keptelenseg lett volna eljutni az aluljaroig, allni a metron, bemenni egy uzletbe. Egy semmibe meredo arcot kellett kifejlesztenem, hogy azt a vastag szennyet lepergessem, ami zaporozott. Igy a kulturalt elismero pillantasokrol lemaradtam, becsuktam magam a kulvilag elott. De konyorgom, se smink, se semmi.

Ha megvan a Malena cimu film, pontosan, szo szerint olyan volt. Borzaszto.

2020. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem néztem még oda direkt, és szerintem a legtöbb lány így van ezzel. Inkább az arcot, egész testet és vállakat/mellkast nézem meg.
2020. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, érzem, és iszonyú irritáló. Ennyire indiszkréten méregetni valakit iszonyú primitív dolog.

És én sem bámulom idegenek lábaközét az utcán.

2020. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

#6 én is Pesten vettem észre! Vidékről költöztem fel, már két városban is éltem, és azt hittem Pest jobb lesz, mert sokkal több ember van és majd eltűnök a tömegben.. aha, hát sajnos nem.

De mint mondtam, nekem néha jó érzés, de ott MINDENKI MINDIG néz, még ha nyúzott vagyok is. Na az nagyon rossz

2020. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Szoktam érezni, de legtöbbször kellemetlenül érzem magam miatta mert sose öltözök kihívóan, nem szeretem felhívni magamra a figyelmet. Ha egy visszafogott, elismerő pillantást veszek észre, az jól tud esni.
2020. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!