Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire viselik el az emberek a meleg nőket és férfiakat?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint például nyilvánosságban ( utcán, boltokban ) kézenfogva sétálás, csókolózás.

Rossz vagy semleges érzelmei lehetnek az embereknek?

Tapasztalatok, vélemények?



2016. febr. 21. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Meleg nőket??? :O Azok milyenek? Xd

Amugy meg... szerintem ez nezopont kerdese. Ha ferfi szemmel latok ket csokolozo bu**it akkor elitelem oket... vagyis... nem elitelem hanem olyan gusztustalansag tolt el... ellenben ha ket csajt latok csokolozni... esetleg mast csinalni... akkor elegge izgatonak es sexynek talalom. Es szerimtem ezzel minden ferfi igy van. Aki... hetero.

2016. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jól. Nagyvárosokban esetleg (Bp, Debrecen)
2016. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Budapestről tudok nyilatkozni: bámulást lehet kapsz, láttam már olyat hogy valaki utánuk szólt, hogy ez így nincs rendben, de a legtöbb embert nem érdekli szerintem. Főleg ha olyan helyekre mész ahol fiatalabbak vannak. Mondjuk szerintem senkinek se kéne nyalni falni egymást az utcán.
2016. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
Pusztuljon a férgese...
2016. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Aranyosnak tartom őket és valamennyi tiszteletet is érzek, mikor egy melegpárt látok kézenfogva sétálgatni, mert fel merik vállalni önmagukat. :) Szerintem másokat sem nagyon zavar, esetleg az idős emberek néznek furcsán (60 felett), de a legtöbb ember (szerintem) nem foglalkozik ezzel. :D

L/21

2016. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem itt többen vannak akik elítélik a melegeket, mint akik nem. Én személy szerint nem ítélem el őket. Bár a melegfelvonulás az amit nem értek... Ha azt hírdetik, hogy ők is ugyanolyan emberek, mint mi akkor minek nekik felvonulás? Ez csak provokáció.
2016. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
6-os vagyok. Bár az nagyon szomorú, mikor látod/ hallod , hogy megvernek/bántalmaznak/megaláznak egy meleg fiút csak azért mert ő a saját neméhez vonzódik. Ez szerintem undorítóbb emberileg , mint melegnek lenni.
2016. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert ők is emberek, nem ártanak senkinek azzal hogy a saját nemükhöz vonzódnak, nem ez a tulajdonságuk az ami meghatározza őket. Persze mondhatok bármit, te valószínűleg ugyanolyan ignoráns balf*asz maradsz.
2016. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

Mindenki otthon csókolózzon és sétáljon kézenfogva a lakásban. Akár melegek, akár nem.

Én is fel merem vállalni önmagam, ahogy az 5-ös hozzászóló írja, szívesen szétverem őket, és ezért én is érdemlek tiszteletet ennyivel.

2016. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%

"6-os vagyok. Bár az nagyon szomorú, mikor látod/ hallod , hogy megvernek/bántalmaznak/megaláznak egy meleg fiút csak azért mert ő a saját neméhez vonzódik. Ez szerintem undorítóbb emberileg , mint melegnek lenni."


Egy meleg fiúról jobb esetben nem is tudják, pláne nem idegenek (JOBB ESETBEN!), hogy milyen beállítottságú. A verés nem a beállítottságnak szól, nem "csak azért", hanem mert nyilvánosan ennek hangot ad. Minek kell feltűnést kelteni? Akár meleg valaki, akár nem, nem kell nagy ügyet csinálnia belőle.

2016. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!