Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha sok hetero pár szinte már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok hetero pár szinte már nyilánosan szexel, akkor 2 meleg srác miért nem sétálhat kézenfogva?

Figyelt kérdés
A legtöbben azt mondják, hogy nem zavarják a melegek, csak ne hirdessék a szexualitásukat. Szerintem viszont egy kézenfogásban vagy egy pusziban semmi szexualitás-hirdetés nincs.

2012. nov. 20. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
83%
Én ha egy hagyományos fiú-lányt párt látok nyilvánosan nyáladzani akkor is kirakom a reggelim..
2012. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
21%

Azért, mert nem ez a természet rendje.

Igen, legyen meleg aki akar, de a jó érzésű emberekben a LÁTVÁNY egy bizonyos undort vált ki. Ettől függetlenül lehet hogy elfogadja a melegeket, de Isten óvja attól, hogy meglásson egy meleg párt.

2012. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert míg egy hetero pár megszokott látvány, a melegek annyira nem. Így az embereknek nem olyan megszokott, és nem is értik.
2012. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 TOMAtm ***** válasza:
6%
én is úgy vagyok vele ha látnék két pasit csókolózni elrókáznám magam.2 csaj nem zavarna,nemtudom,engem ez undorít....am nem zavar ha valaki otthon melegedik.az ő élete,de nézni nem szeretném és azt sem szeretném ha a gyerekem látná ezt.
2012. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 A kérdező kommentje:

"Azért, mert nem ez a természet rendje."


Miért, a melegeket nem a természet alkotta? Ha pedig evolúciós zsákutca lenne a homoszexualitás, akkor nem léteztek volna melegek az őskortól napjainkig.

2012. nov. 20. 20:24
 6/111 anonim ***** válasza:
7%
létezni léteznek, de nem fognak eljutni addig, hogy utódot hozzanak létre. hála Istennek
2012. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
11%
Akkor légy szíves mondd meg nekem, hogyan maradna fent egy 100%-ban melegek alkotta társadalom.
2012. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
76%

hetero pároknak se volna szabad. undorító. egyszer kajálni beültem valahova, pár asztallal arrébb falta egymást egy fiú meg egy lány, a bige még nyögött is. köszi, jó étvágyat, majdnem kihánytam rájuk. jó nagy parasztok, akik nyilvános helyen csinálják, akár hidegek, akár melegek.

utólag bánom h nem mentem oda és nem nyomtam rájuk a ketchupot.

2012. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
2%

Még én bennem is van egy kis "melegség", de eszem ágában sincs ezt természetesnek tartani!!

Ha annyira nagyon természetes lenne, akkor két srácnak is képes kéne lennie összehozni egy gyereket..

2012. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
19%
8. voltam. egyébként a kérdező kérdésére válaszolva: nem, a melegeket nem a természet alkotta. ha van is rá hajlam, az nem feltétlenül jönne felszínre, ha az emberi hülyeség nem lenne olyan nagy, azaz nem elvált és idegbeteg szülők nevelnék fel azokat, akik végül szegények melegek, és ezért elutasítottak lesznek a társadalomban.
2012. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!