Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok, ha csak büntető fenekelést kapnátok, orgazmust és szexet nem?

Figyelt kérdés

Büntit, nem pedig jutalmat akarok adni a csajomnak. Szoktam verni a fenekét, de utána mindig szexelünk is. Most hisztisebb, és már kicsit az agyamon van, ezért cserébe megbüntetném fenekeléssel, megvonnám tőle a szexet és az orgazmust, ő neki sem kell leszopnia engem sem.


Nem akarom vele előre megbeszélni, mert akkor nem élvezné szerintem, de azt akarom kihozni belőle, hogy könyörögjön a fenekelés után, hogy dugjam meg.


Ti nagyon rosszul élnétek meg, ha a párotok elverné a popsit, de érintetlenül hagyná a puncit?



2020. márc. 22. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Imadom! Es el is tudok elvezni tole :)
2020. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Adnék cserébe egy büntető tökönrúgást! Csak tökönrúgást és szexet nem!
2020. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Én szeretem az ilyen dolgokat.
2020. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tetszene de ha épp peteérése van akkor ideg bajt fog kapni

És vagy szakit veled vagy masztizik


De amúgy neked hogy tetszene ha valamivel Fel lennél izgatva és hoppon lennél hagyva ?


Undorító ez az egész

2020. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De amúgy neked hogy tetszene ha valamivel Fel lennél izgatva és hoppon lennél hagyva ?


Ezt előjátéknak hívom, minél többször, minél hosszabban, annál jobb! A vége annál édesebb lesz.


Nincs peteérése, egyszerűen hisztizik mindenen, pedig nincs is havija.

2020. márc. 22. 16:14
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Rosszul élném meg.
2020. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Biztos a korona miatt ilyen nyűg, de hiába kértem, nem viselkedik, ezért nekem már kedvem sincs hozzányúlni, de nem érti csak nyávog.
2020. márc. 22. 16:24
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
En konnyu testi sertest kovetnek el, szakitanek, es meg aznapra Badoon felszednek egy kurogepet, plusz kapnal egy pinaszelfit, ahogy bennem van. Bocs, de en meg igy mukodnek.
2020. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utcsó! Nem értem mit kérsz bocsánatot.

Amúgy, ha ezzel féltékennyé akarsz tenni, akkor nagyon mellé lősz, mert hullára nem érdekelne, hogy mással dugatod-e magadat sértődöttségedben. Gondolnám magamban, hogy egyszer majd felnősz és akkor majd nem azért csinálsz dolgokat, hogy másokban ilyen-olyan érzelmeket generálj, hanem azért, mert valamihez kedved van. :)

2020. márc. 22. 16:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? Az utolsó dobása lenne a pasinak.
2020. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!