Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek kellemetlen lenne, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kellemetlen lenne, ha szájon puszilna titeket egy lány, aki alapvetően nem az esetetek, de kedvelitek?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy taszítónak sem találjátok attól függetlenül, hogy nem akartok tőle semmit.
2020. márc. 23. 05:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem lenne kellemetlen.
2020. márc. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Attól még nem lenne kellemetlen.
2020. márc. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Járvááány idejééén???
2020. márc. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ez most ennek a kérdésnek a folytatása?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Most akkor tőlünk vár valamiféle jóváhyagyást?

2020. márc. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem csak kellemetlennek de felháborítónak is tartanám. Senki - se nő, se férfi, se szimpatikus, se unszimpatikus - ne nyaljon szájon. És ez nem csak a koronás időkre vonatkozik!


Ha én, férfiként szájon cuppantok egy ismerőst, lazán felnyomhat zaklatásért. Milyen alapon lenne a másik nem részéről ez elfogadható?!


Természetesen vannak olyanok időről időre akikkel elég közeli kapcsolatban vagyunk ehhez, de itt nyilván nem erről szól a kérdés.


Akkora pofont kapna, hogy egy életre elfelejtené az ilyesmit.

2020. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Senki ne puszilgasson engem szájon a férjemen kívül. Orrba is vágnám azonnal, akár férfi akár nő az illető.
2020. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#5 osztom a véleményed, bár én senkit nem ütnék meg, de elhúznám a fejem.

Ha nekünk nem lehet, akkor nektek sem. Előbb kerüljünk annyira közel egymáshoz. Egy sétára, kávéra el lehet hívni egymást nemtől függetlenül, aztán vagy alakul, vagy nem. Ne szervezzünk már gerilla támadásokat...

2020. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Félreértesz.

Nem azon van a hangsúly, hogy "Ha nekünk nem lehet, akkor nektek sem." Nem ez a lényeg.

A lényeg a higiénia, a személyes jogaim/jogaink. Senkinek nem lehet joga ilyen intim akcióra. Semelyik nemnek semmilyen indokkal.

Mi van ha elkapok tőle valamit? És mi van, ha ő kap el tőlem?

De tényleg, ennyi erővel le is csöcsörészhetnénk a nőket, a férfiakat meg lehetne kukintapizni, nem?

De akár a másik szemen köpése is bevett gyakorlat lehetne. Esetleg arcon böfögés? Csak hogy ne kelljen felsorolnom, mit ettem aznap.

2020. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként tudok egy remek játékot. Turhaság a neve.


https://www.youtube.com/watch?v=XHpLX89SxCw

2020. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, amikor párkapcsolatban vagy, akkor azért hozzá szoktál érni a másikhoz, vagy előadod neki is, hogy "szívem, majd akkor nyaljál szájon, ha én beleböfögtem az arcodba és összekentelek a koronavírusos turhámmal"? Csak mert ezt az érvelést bárkire lehet alkalmazni, attól is elkaphatsz bármit, akivel együtt vagy, érted. De hasonló logikát alkalmazva mondhatnám neked, hogy legyél hálás bárkinek, aki "szájon nyal", mert legalább erősödik az immunrendszered azáltal, hogy többféle baktériummal való megküzdésre van kényszerítve.
2020. márc. 23. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!