Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek kellemetlen lenne, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kellemetlen lenne, ha szájon puszilna titeket egy lány, aki alapvetően nem az esetetek, de kedvelitek?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy taszítónak sem találjátok attól függetlenül, hogy nem akartok tőle semmit.
2020. márc. 23. 05:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A másik kérdést egyébként nem is láttam, ne gondoljátok túl a szándékaimat. Elég, ha szimplán válaszoltok.
2020. márc. 23. 14:16
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Mint említettem, nyilván van, akivel ez elfogadott. Nem prűd vagyok, de például ezért is nem ajánlják, hogy fűvel-fával összefeküdj - vagy használj gumit.


A kérdésedben azonban nem a nejem, nem a szeretőm, nem a csajom szerepel, hanem egy senki. Egy ismerős, barát.


Látod a különbséget, ugye?

2020. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem igazán, legalábbis higiénia szempontjából, amit te kevertél ide fölöslegesen. Semmivel sem enyhébb lefolyású az életed szerelmétől elkapott influenza, mint az, amelyet egy barátod ad át neked. Akkor már inkább a fűvel-fával kefélés és az egyszeri egyéjszakás kaland között tehetnél különbséget.
2020. márc. 23. 15:57
 14/19 anonim ***** válasza:
49%

Rosszul közelíted meg a kérdést - vagy szándékosan játszod a hülyét.


Akivel együtt élek, attól így is, úgy is el fogom kapni. Az ellen sajnos nincs mit tenni, ez bele van kalkulálva az együttélésbe. Vele jár, nincs kibúvó.


Minden egyéb viszont elkerülhető. Egy barátom ne smároljon le, akkor sem ha nő, akkor sem, ha közeli jóbarát. Az nem az ő dolga. Akkor sem, ha épp nincs párom. Ugyanúgy a privát szférám megsértése, mintha a seggemre csapna.

2020. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Tehát nem csókolod meg a csajodat, amíg nem költöztél vele össze? Esetleg nem létezik nálad ismerkedős, randizgatós fázis, csak azonnali összebútorozás?

Persze, hogy szándékosan reagálok így, mert amiről beszélsz, az teljesen abszurd. Kivéve, ha a mindennapi életben is szélsőséges mértékben finnyás vagy. Teljesen érthető, ha a privát szférád megsértésének érzed a kéretlen szájrapuszit, de bőven elegendő leírnod ennyit, nem szükséges idétlen jeleneteket linkelned a South Parkból.

2020. márc. 23. 17:13
 16/19 anonim ***** válasza:

Ah, kibújt a szög a zsákból. Ne haragudj, nem akartam a kis lelkedbe gázolni a csúnya-gonosz south parkkal.

Legközelebb nyugodtan írd le, milyen véleményt vársz és akkor azt fogom neked bemásolni.

2020. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azért hasra ne ess magadtól, nem nagy intellektuális teljesítmény hülyeségekre asszociálni egy neked nem tetsző, elméletben felvázolt szituációról, majd (nem túl stabil lábakon álló) érvként felhasználni azokat a hülyeségeket. Az összeköltözés előtti intim érintkezésről nyilván nem tudsz mondani semmit azon túl, hogy "hát de az más". :)
2020. márc. 23. 17:55
 18/19 anonim ***** válasza:

"Természetesen vannak olyanok időről időre akikkel elég közeli kapcsolatban vagyunk ehhez, de itt nyilván nem erről szól a kérdés."

"Mint említettem, nyilván van, akivel ez elfogadott."

"A kérdésedben azonban nem a nejem, nem a szeretőm, nem a csajom szerepel"


Szerintem elég alaposan körülírtam, hogy nem a páromra gondolok, ahogy nyilván te sem a kérdésedben. És igen, van, hogy az ember nem él együtt a párjával. Na? Teljesen egyértelmű - szerintem - hogy az idegenről, csak barátról van szó mind a te kérdésedben, mind az én válaszaimban.

Ennek ellenére játszod a hülyét, keresed a kákán a csomót, belekötsz minden szavamba, gondolatomba, sőt még a piros kezet is nyomkodod bőszen. Miért? Nem tetszik, hogy más véleményen vagyok? Hát akkor ne kérdezz, bamzeg.

2020. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Lol, éppen abba kötöttem bele, hogy nem vagy következetes, nem terjeszted ki a fertőzésekkel kapcsolatos aggodalmaidat mindenkire, akire jogos volna, erre jössz és leírod még egyszer, hogy TE NEM A PÁRODRÓL BESZÉLTÉL. :D Éppen ez a baj, cuni, vagy beszélj a (veled együtt nem élő) párodról is, vagy ne beszélj senkiről, már ami az elkapható betegségek problémáját illeti.

Inkább befejezem ezt, nem gázolok a kis lelkedbe a csúnya-gonosz piros kézzel (a te stílusoddal élve), nehogy idegességedben képen törölj valaki olyat is, akitől nem kaptál puszit.

2020. márc. 23. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!