Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan pasiról, aki azzal hitegeti a lányt, hogy kapcsolatot akar tőle, és csak azután mondja meg hogy csak szexkapcsolat, miután lefeküdtek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy szánalmas. :)
2020. márc. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xKakashix ***** válasza:
82%
ezért nem kell lefeküdni az első randin... pár randi után úgy is látni fogod, hogy hova tart ez az egész... ha csak szexkapcsolatot akar úgy sem lesz olyan kitartó és keres majd egy könnyebb "prédát"
2020. márc. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xKakashix ***** válasza:
69%
amúgy meg egy elég kö*sög húzás..
2020. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Ez tényleg szánalmas, és éretlen dolog. Ha nem hazudna a nőnek akk is lefeküdne vele, ha vonzódik hozzá.

L

2020. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Szánalmas,undorito dolog.
2020. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Én gyakran fordítva jártam, mármint először arról volt szó hogy laza kapcsolatot kezdünk de a lány annyira jó volt és a szex vele hogy utána én szerettem volna komolyabb kapcsolatot, de az említett példa valóban szánalmas.
2020. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy klasszikus figura. Általában minden nő simán benyalja.
márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!