Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka ha egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ha egy pasi nem akar osszejarni szexelni egy csajjal?

Figyelt kérdés
A szex az jo volt es elvileg nincs mas neki

2018. máj. 28. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

1. Talán mégsem érezte annyira jól magát

2. Van valaki más a képben

2018. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg jó volt, de csak neked... :)
2018. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Egy alkalom elég volt neki.
2018. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem egy alkalom volt parszor osszejartunk csak en kidobtam utana ujra kezdtuk es megint kidobtam hogy nekem erzelmek nelkul ez nem megy azota joba vagyunk de nem lep
2018. máj. 28. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
A titok megfejtésére a legegyszerűbb mód, hogy megkérdezed tőle
2018. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
#4 akkor itt a válasz: rájött hogy gyökér vagy...
2018. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
#4 akkor nem lehet, hogy azért mert állandóan ejtetted?? Ha megmondtad neki, hogy neked érzelmek nélkül nem megy és ő nem érez semmit, akkor valószínűleg nem is fog próbálkozni.
2018. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Jah... így nem csodálkozom.

Erre egy épeszű embernek sincs szüksége, hogy örökké bolondot csináljanak belőle.

Magadra vess.

2018. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld azt mondani neki, hogy ma este csak szex lesz, semmi duma az érzelmekről. Szerintem akkor újra a szádba fog élvezni. Ha érted.. érted.
2018. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért,mert már rájött,hogy egy eldobható eszköznek tekinted.De így magában még nem is lenne baj nálam sem,ha tisztáznánk,hogy csak szex.Ha nem is tisztázzuk,de én tudom,hogy csak arra kellek,hogy tisztességesen leszpj,kinyaljalak és megdgjalak,nem is lenne baj,de az ,hogy mikor bekattansz ,kibszol mint a macskát szarni az már sok.Az elsőt ok ,túlteszi magát az ember,de te már visszaeső bűnöző vagy,mert megint leszptál,megbsztalak,de utána megint elhajtottál.Nem az a gond hogy elhajtottál,ha nem az ahogyan teszed.

Magadhoz édesgetsz,kéred hogy rakjam beléd,utána meg durván megsértesz az önérzetemben.Én sokat tűrök de ez már tényleg sok ,és még te vagy fellázadva,hogy nem akar megbszni.

Én a következő,harmadik alkalmat is elfogadnám,de tennék róla,hogy megemlegesd.Bár nálam csak egy alkalmad lett volna a másodiknál kapnád ezt.

Rendesen,kiadósan megszpatnálak,lenyeletném veled,utána még szétkrnám a sggedet is.Ez után ha nálam vagy ,akkor megkérnélek flegmán,hogy tiplizzél,de hívjál,ha megint bszni akarsz.Ha nálad,akkor én venném a cókmókomat,de mondanám,hogy hívjál fel,ha megint viszket a pcsád.

Ha ez jól van,akkor hívsz,de én minden alkalom után úgy tenék veled,ahogy az előtt te velem,mert te akarod,hogy én megbsszalak.

Az azért érdekelne,hogy jól megalázzalak én is,mint ahogyan te tetted,de az már kevésbé,hogy neked ez hogyan esik.

2018. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!