Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik testvérek közötti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik testvérek közötti sexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg film/sorozatban felmerül a különnemű testvérek közötti szerelem/szexuális kapcsolat témája, poén vagy helyzetkomikumként, nem feltétlen a Trónok harcára szűkítve a témát.


Személy szerint el sem tudnék képzelni hasonlót, pedig meg vagyok áldva lánytestvérkkel.


Kíváncsiságból csak utána néztem a dolognak és ha jól értettem (nem vagyok profi angolos) áll. egy 2015-ös felmérés szerint a megkérdezett különnemű tini testvérpárok 45%-a létesített már a testvérével legalább! egyszer szexuális kapcsolatot.


Én ezt a számot úgy is sokallom!



Van valakinek valami tapasztalta ez ügyben?



2020. márc. 23. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem itt legtöbbeknek maximum saját tapasztalata van abból pedig statisztikát nem lehet csinálni, hogy mennyire gyakori. De szerintem is túl sok ez a 45% legalábbis nagyon remélem.

Nem tudom statisztikailag hány nőnek van fiú testvére de tegyük fel a felének, akkor kb 5 nőből egyet megdugott a testvére, azért ez nagyon szar.

Viszont ha világviszonylatban nézzük és kínában meg indiában van a legtöbb ember és ott azért sok elvetemült ember is van (főleg indiában) akkor lehet, hogy ők viszik fel ennyire a statisztikát.

2020. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"2015-ös felmérés szerint a megkérdezett különnemű tini testvérpárok 45%-a létesített már a testvérével legalább! egyszer szexuális kapcsolatot."


ööö... hol van ez a felmérés?

2020. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

Hát ha szexuális kapcsolatnak veszik azt, ha láttad meztelenül, akkor biztos igaz ez az arány.

De alapból ez biológiai veszélyek miatt természetellenes. És a kevesebbje csinálhat ilyet. Talán 1-2% az is olyan közegben ahol nincs erősen értékátadás. Pl bizonyos kisebbségek. Vagy nagy a szexuális frusztráció, mint a japánoknál.

2020. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van lanytesom es soha, semmilyen szexualis kapcsolat nem volt koztunk, pfej. De ismertem olyat aki leszopta a batyat, szoval...
2020. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy létezik, amerikában alabama állam erre épült :DD
2020. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Kolompáréknál, Orsóséknál, stb szokott ilyen nagyon ritkán előfordulni. Azokat kérdezd!
2020. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
En csinaltam már a tesómmal nem vagyok rá büszke de megtortent
2020. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
undorító,visszataszító,de létező dolog ez. eltekintve a történelmi korszaktól amelyben megszokott volt a jelenség,manapság is napvilágra kerül ez a beteges viselkedés néha-néha. a már említett alabama állam jó példa erre :D,de persze hallani kis hazánkban élőkről is eme förtelmes dolgokat.
2020. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
én is ismerek olyat akik közt állítólag voltak dolgok,de sex nem
2020. márc. 23. 21:37
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt, hogy egymás mellett a kanapén maszturbáltunk az öcsémmel szexuális kapcsolatnak lehet nevezni, akkor nekem volt.
2020. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!