Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érettebb nő és fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb nő és fiatalabb férfi közötti kapcsolat: csak szex, vagy komoly társ?

Figyelt kérdés
Ha valaki összejött érettebb nővel (mondjuk 40+), úgy hogy ő nem csak pár évvel volt fiatalabb, hanem sokkal, ott a nő mit várt a kapcsolattól? Csak szexet, vagy arra vágyott, hogy legyen belőle komoly kapcsolat, házasság?

2019. jún. 8. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha találnék egy ilyen nőt, az biztos, hogy kitartanék mellette ha megszeretem és már csak a másik ember iránti tiszteletből és tisztességből sem szexelnék mással (mondjuk egy fiatalabbal) mellette. Én azzal szexelek akit szeretek típusú vagyok.


Komoly kapcsolat és házasság miért lenne kizárható? nézd meg Emmanuel Macron elnököt és a feleségét:

[link]


Macron 41 éves, a felesége 66 és boldogok együtt. Házasok is 2007 óta. :)


23/F

2019. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag szex :)

-4 - 5 év meg elmegy kapcsolatnak is , de sokkal több nálam kizárt.

Ember függő.

2019. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában a nők akarnának komoly kapcsolatot is,csak vagy az van, hogy ragaszkodnának a fiatalabb férfihez, de az megalázza és dobja őket, vagy az hogy előre félnek attól hogy dobni fogja őket, ezért inkább ők lépnek ki előbb.
2019. jún. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23 voltam, a nő 42. Csak szexelni akart.
2019. jún. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően konkrét tapasztalatok érdekelnének. Tudom, hogy mindkettőre van példa, de érdekelne, hogy aki volt ilyen kapcsolatban, ott mi volt a nő terve.
2019. jún. 9. 09:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Kevés nő van,aki 10-20 évvel fiatalabb férfival akarna komoly kapcsolatot,inkább a szexről szól az ilyen felállás.
2019. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit számít hogy mik a nő tervei, mikor úgyis a férfi dönt, hogy mi lesz a kapcsolatból. A férfiak meg mindig rövid távra terveznek.
2019. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bubuka82 ***** válasza:
Ha a férfi anyakomplexusls tartós. ha stabil háttérből jövő akkor még csak szex.. Szerintem és tapasztalatom szerint 38F
2020. dec. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bubuka82 ***** válasza:
Only kufirc.. Ritka ha működik a Komoly kapcsolat...
2021. jan. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!