Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarja a férfi a tampono...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a férfi a tamponomat fogdosni?

Figyelt kérdés
Kicsit gusztustalannak és bizarrnak érzem, hogy ő cserélje ki nekem.
2020. márc. 24. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Egy férfi aki rá van kattanva a női nemre, kézzel lábbal segítene neki és bármit megtenne, hogy elismerésben részesüljön, vagy esetleg valamilyen jutalmat kapjon. Miért tartjátok bizarrnak azt, ha valaki így akarja kifejezni a közeledését? Ő ilyen és ez van, vagy elfogadjátok vagy nem!


27F

2020. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha beteg lennék, a párom mindent megtenne nekem. Kitörölné, tampont cserélne stb...


De szexuális indíttatásból soha. Elég beteg aki ilyenre izgul.

2020. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ia cserélte már ki a párom, csak kíváncsiságból.
2020. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bizarr de engem is izgat ha cserélhetem, pisilés után megtörölgehetem, ilyenkor is meg szoktam a végén puszilgatni, kicsit bele is nyalakodok. BAJ? BETEGES?
2020. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.

társadalmilag nem biztos hogy a legelfogadottabb


Azonban ez a ti dolgotok. Ha párodat nem zavarja nyugodtan.

2020. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is tedd fel magadnak a kerdést, h miért érzel így ezzel kapcsolatban? Amikor te cseréled magadnak azt is gusztustalannak es bizarrnak érzed?! Ha igen, akkor először magadban kell helyre rakni a dolgot.

Amúgy azt nem tudom, h az a férfi miért akarja fogdosni, azt tudom, h én miért kértem meg rá a párom, h hadd próbáljam ki: azért, mert minél közelebb akartam kerülni a partneremhez, minél jobban meg akartam ismerni, érteni. És ez legjobban a tapasztalatok útján valósítható meg. De a menstruáció az pont az a téma amiből egymagam nem tudok tapasztalatot gyűjteni, csak annyit, amenyit a párom megaenged belőle. Ez viszont a ti esetetekben is így van: a párod nyitott, érdeklődő innentől pedig csak rajtad múlik,mihez kezdesz vele, de véleményem szerint tök jó a hozzáállása egy ilyen jellegű dologban szeretne hozzád közelebb kerülni. Egyrészt mert ez a dolog még nagyon sokaknál tabunak számít,másrészt a téma jellegéből adódóan csak te tudsz neki bármiféle "segítséget" nyújtani. Ebből a szempontból ez egy kő kemény bizalmi játék. Felmerül a kérdés, h bízol e benne anyira, h bepillantást adsz neki egy olyan dologba, ami a te női mivoltod egyi legjobban őrzött titka?

Egyébként nem értem, h mi gusztustalan abban, h ő cseréli neked. Mármint, ő szeretné tehát ő biztos nem tartja annak. Te igen. Na de ha ő cserélné ki neked, akkor rá sem kell nézned, hozzá sem kell érned. Akkor? Mi a probléma?

Na mindegy is, nem ragozom tovább, mert kezdek egyre inkább belebonyolodni pedig ez nem az én dolgom. A te álláspontoddal nem tudok azonosulni, és őszintén szólva nem is értem teljesen. Talán mert lehet valani a háttérben, ami nem került elő, pedig fontos lenne. Mindegy, ez se az én dolgom! Mindenesetre gondolkodj el ezeken alaposan, és azon is, h jelenleg van egy jó alapod a srác személyében. A lehetőséged megvan rá, h "finomrahangold", de ezért cserébe neked is kell némi áldozatot hozni, és hát szerintem az,h kiveheti a tamponod, meg tesz be egy tisztát,nem valmi nagy áldozat. Bár ezt neked kell tudni. Remélem mielőbb sikerül közös nevezőre jutni, és sikerül tovább lépni ebből a mindkettőtök számára kellemetlen helyzetből! Sok sikert és kitartást hozzá! :)

2020. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!