Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha komoly kapcsolatot szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatot szeretnék egy lánnyal, akkor hányadik randin lehet mégis csak feltenni szexuális jellegű kérdéseket is?

Figyelt kérdés
Pl, hogy hány pasival volt előttem, hogy szőrteleníti-e a punciját, kedvenc szexpóz ilyenek.

2020. márc. 5. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a helyzet adja, nincs olyan hogy mikor lehet. De en konkretan ezeket a kerdeseket amiket irtal, sosem tennem fel direktbe, ezek inkabb csak ugy szoba kerulnek a beszelgetes alatt.
2020. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

1. Semmi közöd hozzá.

2. Ez gyerekes kérdés. Persze ha 14 éves vagy, megkérdezheted.

3. Ezt majd az ágyban, ha eljutsz odáig.

2020. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy volt-e már komoly párkapcsolata akár az első randin is meg lehet kérdezni, de a többit inkább egyiken se. Nekem, mint nőnek nagyon ellenszenves egy ilyen kérdés az ismerkedési fázisban. Mintha csak a szexre menne.
2020. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a hany pasival voltat talan nem is kene, vagy pont nem az elejen. A puncijat en alkalmi vagy csak szexkapcsolatnal termeszetes kerdesnek tartom, nem mindegy. De ha komoly szandekod van, ez is rossz kerdes, mert kesobb valtoztathat rajta miattad.

Kedvenc poz is gyerekes. Vagy akkor kerdezel ilyet, ha sose lesz szex, csak dumaltok rola, vagy egy alkalmas elott fel akarsz keszulni.

Szex mint tema igy is szoba johet. Hogy a vadabb viselkedes taszitja vagy vonzza. De inkabb jussatok el a szexig.

En latom rosszul? En alkalmiban ha utazom, dick pic is belefer, de kapcsolat nem igy indul.

2020. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4es ahogy mondod :) aki ilyeneket kérdezget az ismerkedés közben az szingli marad
2020. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hány pasival volt előttem - nem mindegy?

hogy szőrteleníti-e a punciját - majd kiderül

kedvenc szexpóz ilyenek.- szintén


Már bocs, de ez nem beszélgetés, inkább számonkérés.

2020. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 October15 ***** válasza:
Ezek miért fontosak a randi szempontjából? + Egyáltalán ezek miért fontos kérdések? :D Mármint az 1. irreleváns, a 2. marhára megoldható, a 3. meg majd kiderül ha eljuttok odáig.
2020. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az elsőn kívül hülyeség ezeket megkérdezni. Úgyis kiderül. Én se venném jó néven még 1 hónap után se ezeket a kérdéseket. L
2020. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég kiábrándító ha ilyeneket kérdez a pasi randi közben..
2020. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jacint1988 ***** válasza:
Ezeket csak a 8. és a 9. között szabad megkérdezni és csak telefonon!
2020. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!