Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggel fura dolog történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel fura dolog történt velem. Lehet fétises lettem?

Figyelt kérdés
Reggel kocsival mentem dolgozni,piroslampa,megállok.A villamos megállóban egy nő kezén lévő bőrkesztyűn megcsillant a napfény.Na a helyzet az,hogy azóta teljesen be vagyok indulva.Totál nem ertem,lehet fétises lettem?Nem vagyok kétségbe esve csak nem tudom a dolgot hovatenni.26 hetero pasi vagyok.

2020. márc. 24. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkaptad a fetist. Most vigyazz nagyon, belathatatlan kovetkezmenyei lehetnek a tomeges borfetisnek.
2020. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kezdhetek félni?😁
2020. márc. 24. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az egyik pillanatról a másikra leszel fétisrajongó, ez általában hosszabb folyamat során alakul ki.

Egyébként meg ha az vagy, akkor mi van? Van pár tízezer vagy éppen még több ember az országban aki az. A bőrfétis, sőt a kesztyűfétis is (van aki arra indul be ha a nő kezén csipkekesztyű van) még teljesen rendben van.

2020. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor megnyugodtam.
2020. márc. 24. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
A corona fétist kaptad el.
2020. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nekem latex fétisem van. Elhiheted. Az első egy hétben szinte folyamatosan állt a szerszám. Borzalmas ez a vírusosdi..
2020. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nincs emellé más krónikus betegséged, akkor nem kell aggódni :)
2020. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!