Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen érzés volt számotokra az első anális behatolás (a csajotokba)?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok? És a lány? Hogy jutottatok el odáig, h kipróbáljatok? Simán engedte nektek?


Milyen érzés volt?


2020. márc. 24. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon jó. Lennék is olyan lánnyal, aki csak análba akarja.
2020. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 ő 20, kutyában csináltuk és elkezdtem neki ingerelni. De annyira beindult, hogy felvetette, hogy tegyem be és akkor már el is élvezhetnék benne. Lassan csináltuk eleinte, fontos hogy óvatosan, figyelmesen, és bármikor szól, akkor leállni. De nem szólt, nagyon élvezte, végül el is élveztünk mind a ketten így.


Utána ő ajánlotta fel magától, hogy lehetne még többször ilyen, mert élvezte, hogy benne megyek el. Majd szeretne fogamzásgátlót is szedni, mániája lett, hogy megtöltsem mindenhol.


Jó érzés volt, de sokkal szorosabb mint a punci. És amikor benn vagy akkor igazából a makkomat kevésbé fogta, tehát inkább a záróizmoknál volt szorító érzés, majdnem olyan mintha 2-3 ujjal rászorítanál, de annál jobb, mert valamennyire a makk is kapott belőle nyilván, de ott kevésbé szorít.

2020. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Jó! :)

Én 20, ő 19.


Szóba került, kipróbáltuk, nem tetszett neki elsőre.

Később egyszer a farkammal a popsiját simogattam. Egyszer csak azt vettem észre, hogy tocsog a nedvességtől. Jobban odafigyelve már ő is élvezte utána :P.

2020. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

23 voltam. A lány is.

Előtte 69. Jó nedves lett. Majd hanyatt fektetett, és szép csendesen beleült. Éreztem, hogy szűkebb, mint szokott lenni. Isteni volt.

ő is élvezte, rettenetesen. Mikor közel voltam, nem hagyta, hogy kiszálljak -akkoriban megszakítással védekeztünk-, hanem mondta, hogy "jöhetsz bátran".

Én elengedtem magam... :) :) Innentől kezdve, míg "ő volt", hetente legalább egyszer análba tettem neki. A vége felé valahogy olyan lett a dolog, hogy nagyon nagyokat "ment". Zömmel egyszerre mentünk... :D

2020. márc. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Szűk érzés volt :) 25f/30l, ne kövessétek a példámat, de egy többes során "jött" a dolog. A párommal előtte megbeszéltük (feljött témaként), ki szerette volna próbálni, bőven használtunk síkosítót, fokozatos tágítás előtte. Jó volt, időnként a változatosság kedvéért csináljuk.

Tanács: tartsd meg az anál hármas alapszabályát (higiénia, síkosítás, fokozatosság) és NE erőltesd a partneredre, kell hogy ő is akarja különben nem fog működni és csak egy önző pötchnek fog tartani.

2020. márc. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fantasztikus érzés volt az első 25 évesen a lány 22 volt és mindketten ki akartuk probalni! Mai napig szeretek popsiba elvezni !!
2020. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is olyan csaj kell aki csak análozni akar.

összehasonlíthatlanul jobb és kész.

2020. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 manly ***** válasza:
Izgalmas, jó érzés.
2020. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gyurlaci ***** válasza:

Az anális szex egy barátnőm szerint a kisfarkú férfiak sportja.

Meg a látens búzáké. :-)))

2023. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!