Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a lányok, hogy a ronda fiúknak esélytelen, hogy szép barátnője legyen, keressen hozzájuk való rondát, amikor épp azt látom, hogy sok szép lány okádékabbnál okádékabb fiúval van együtt?

Figyelt kérdés

Vagy nem is a fej számít, hanem a test? EGy nagydarab hapsi mindegy milyen ronda arcra?


Én például alacsony, vékony alkat vagyok, bár állítólag arcra legrosszabb esetben is átlagos, volt, aki helyesnek tartott. Nem is egy lány már. Mégsem vagyok az igazán szép lányok számára vonzó jelenség. Szóval valaki megmagyarázhatná, hogy mégis mi jön be ezeknek a mai szép lányoknak.



2012. aug. 27. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekik nem okádék csak neked, mindenkinek más az ízlése és a legtöbb nőnek érthetetlen
2012. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az általánosításokat és törődj a saját dolgoddal, hidd el, kevesebb problémád lesz.
2012. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ész, a törődés. Én például apátlan vagyok, sosem volt jóképű pasim, csak max. alkalmi partnerem volt extrajóképű. A mostani párom sem túl helyesnek mondható, de a csillagokat is lehozza nekem az égről.
2012. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A szépség RELATÍV.
2012. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mi az hogy alkalmi partnered??
2012. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

100ezredik ilyen kérdés.

Figyelj, ezt nem lehet általánosítani.

Nyilván van egy olyan rétege a lányoknak, akik mostanában a "menők" a kis plázak*rvák, cicababák...ki hogy hívja őket. Biztos te is ismered ezt a típust...

Na, általában ők vannak együtt a tökéletesre gyúrt testű, angyalarcú szépfiúkkal. Mert ezeknek az embereknek az számít, hogy mit lát a külvilág...rendkívül felszínesek, és a kinézetük miatt nyilván a baráti társaságuk egyezik....így hát, zsák a foltját...

De még az ilyen lányok között is van kivétel.

Ha a személyes példámat nézem (és szerintem nem vagyok egyedül) akkor, én úgy vagyok vele, hogy nem utasítok el kapásból egy srácot sem, aki külsőre valamiért nem jön be (hacsak nem bűnronda) ... nekem az a fontos, hogy valami megfogjon, vonzzon egy pasiban...és ez nem a külsejétől függ, hanem a kisugárzásától, személyiségétől!

2012. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Egyeltalán nem esélytelen. Az egyik barátnőmnek, aki egy nagyon szép lány olyan pasija van, aki szerintem csúnya. És én tuti nem járnék vele. Nem értem, hogy mit eszik rajta. Az ő pasijai mindig alatta vannak egy pár kategóriával. Szerintem élvezi, hogy ő a szépség és megnézik az utcán a pasik, ellenben a barátját nem kell féltenie a csajoktól, tündökölhet a pasija mellett. Hát ez nekem elég szánalmas...De biztos én tévedek és teli van a pasija belső értékekkel...:D
2012. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, de mégis itt is olvastam már,hogy valamelyik srác kérdésénél egy lány azt írta, hogy törődjön bele, hogy rodna és csak a ronda lányoknál van esélye. Akkor ez meg mi?
2012. aug. 27. 15:06
 9/15 anonim ***** válasza:
En is jartam nalam sokkal aljabb pasival, mert ami benne volt az tobb volt mint 20 metroszexualisban egyuttveve,es azért megerte.:)
2012. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát..nekem egy pasiban nem a külső a lényeg...nekem sokat számít a belső,h kedves,rendes,figyelmes legyen,ne pedig csak meg akarjon döngetni...általában ha megismerek egy srácot,akkor sokáig szoktam vele ismerkedni,nem adom be a derekam könnyen,ha igazán kellek neki,akkor kitartó..17 éves vagyok,és eddig még csak 2 barátom volt,pedig sok lánynak ilyen korban egész fiúsereg udvarolt már :D...szval nem mindenkinek a külső a lényeg,persze azért én is megnézem a srácot,h tiszta és ápolt e,mert ugyebár,egy büdös,sárga fogú pasival elég nehéz egy levegőt szívni...
2012. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!