Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szánalmas sokak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szánalmas sokak szerint az ha valaki úgy látja esélytelen, hogy valaha is legyen barátnője és inkább örökre feladja a társkeresést?

Figyelt kérdés

Pedig ez csak logikus gondolkodás, olyasmi mint amikor a bank elutasítja a hitelkérelmet, mert biztos, hogy nem tudná az ügyfél visszafizetni.


Főleg azt nem szoktam érteni amikor nők szólnak le ezért egy olyan férfit aki amúgy sem jön be nekik.



2017. jún. 8. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szánalmas bár nem értek egyet vele mert ez vesztes hozzáállás. De nem az én dolgom. Engem az idegesít és az a szánalmas aki napi 15 kérdést kiír ezzel kapcsolatban (vagy más módon hangoztatja ezt). Ha így döntött éljen is együtt vele ne sírjon hogy szegény kicsi ő. Legyen boldog egyedül vagy legyen szomorú egyedül nekem mindegy csak ezt csendben tegye.
2017. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem így logikus. Én 23 éves koromra házas vagyok.

Lényegébe 15 éves korom óta nem voltam szingli, és állandóan futottak utánam a ffiak.

De ha nekem nem menne az ismerkedés, párkapcsolat, stb, én is belefáradnék.

Vennék pár kutyát, magamra költeném a pénzem, és élek egy szép házban


De az tuti hogy én is feladnám. Nem is nézem le azt, aki lemond erről, csak akkor ne dörgölje más orra alá, és ne hibáztasson mindenki mást, hogy ez vele így alakult.


23N

2017. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy? 96? Ha nem, akkor ne add fel! Küzdeni vagyunk a Földön, nem bulizni! Ezt is nekem kell megmondani?
2017. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas, inkább pesszimista és negatív az adott illető hozzáállása.

Én erre ezt a kis videót tudnám ajánlani felrázásként. https://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8


Minden csak tőled és az igényeidtől függ.


Egyébként pedig magánügy, a te életed, azt csinálsz, amit akarsz, a felelősség is a tiéd.

Úgy élj, ahogy te szeretnéd, ne úgy, ahogy mások szeretnék, hogy élj.

2017. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszabb ***** válasza:
Leginkább azon szoktam eltűnődni, hogy amikor olyasféle hozzászólást írok, amiben kifejtem, hogy nem szeretnék párkapcsolatot, akkor azonnal lepontozzák. Nem maga a lepontozás érdekel, mert tojok az arányomra, hanem hogy sokan miért tartják elfogadhatatlannak, ha nem vágyok állandó partnerre, kapcsolatra.
2017. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk én eleve nem értem a társ"keresést". Annyira túl van erőltetve... Külön időt arra szánni, hogy valami ismeretlennel kapcsolatot alakíts ki? Nekem ez idegen. Szóval én tulajdonképpen el se kezdtem soha a "társkeresést". Mégis van párom. Akkor én is szánalmas vagyok? :D

Amúgy meg ha nem a húspiac jellegű, manapság randizásnak csúfolt marketingtevékenységet folytatod, akkor marhaság feladni, és nem is nagyon lehet. Gondolom nem rohansz el hanyatt-homlok, ha egy emberi lényt megismersz valamilyen szituációban - márpedig minden ilyenből lehet akár kapcsolat is. (Nekem eddig minden párkapcsolatom így indult.) Nos, ha te erre elvből, előre kijelented, hogy márpedig NEM, az elég fura, hiszen még azt se tudod, mire mondasz nemet.

Ne erőltesd, de ne is zárkózz el, aztán kész.

2017. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas, csak akkor, ha azzá teszed. Vannak, akik folyton azon kattognak, hogy vajon hülyének nézik-e őket emiatt, ha igen akkor miért nézik őket annak, meg hogy miért gondolják az emberek, hogy így lehetetlen boldognak lenni stb stb...

Ahogy #2 is írta, vegyél kutyát, vagy macskát, keress valami hobbit, de ne hagyd, hogy e körül forogjon az életed.

2017. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert hiába vettek popcornt, ha nem láthatnak a majszolása közben vergődést.

30/f

2017. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!