Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszas, harmincas férfiak, ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszas, harmincas férfiak, , nektek tetszenek a 16-17 éves lányok? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Mi olyan jó bennük?

2020. márc. 25. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Szép feszes bőrük van és jobban belemennek a cumizásba, mint egy 30 feletti nő.


F/29

2020. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Amelyik tetszik, az azért mert szép.

Ugyanúgy vagyok a 30as és 40es nőkkel is.

Amúgy 17 éves csajom van, én 31 vagyok.

2020. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még az ennél jóval idősebbeknek is bejönnek!
2020. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem csak a 16 de akár 19 20 éves lányok is azért tetszenek mert a többségük rugalmas sokkal hamarabb alkalmazkodnak a kihívásokhoz mint az idősebbek. Nyilván nem elhanyagolható hogy fiatalok de nekem a feszes bőr csak egy plusz az energia az a valami. És 3-a s igen igazad van nem csak a harmincas pasiknak tetszenek! 41 f
2020. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Őszinte leszek: sokuk nagyon kívánatos, igazán fejlett testileg, de ha egy nő lelkileg, érzelmileg és mentálisan nem elég érett, bölcs, nem hoz lázba. Úgymond az agyába, lelkébe szeretek bele, ez nyilvánvalóan hozza magával azt, hogy a szexualitás is remek lesz köztünk. Egy 16-17 éves lány ugyan már lehet jó az ágyban, de a többségre nem jellemző, főképp amikről írtam, azok sem.

Tengericsillag póz be és várják a mannát. Számomra nem ez kell, hanem interaktív aktus egy idősebb, tapasztaltabb nővel. Nem beszélve arról, amit írtam, hogy fontos a közös szellemi, lelki nevező is. F

2020. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lazy Lover ***** válasza:
32%
Igen mert hamvasak csinosak nem járt bennük pénisz ha járt nem olyan sok
2020. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én ismerkednék ilyen lányokkal,ha van rá jelentkező.31F
2020. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
főként csak testileg tűnnek vonzónak. A legtöbbjük elég éretlenke agyban.
2020. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Volt nagyon sok ilyen korú barátnőm. Elég érettek voltak nem csak testileg, hanem agyilag is. Volt barátnőm, 16. évesen ismertem meg, én 42. voltam. 3. évig éltünk együtt. Gyereket is szeretett volna tőlem.
2020. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Még negyven felett is tetszik amelyikük szép formás, nőies idomokkal rendelkezik. El tudnám képzelni, hogy bevezetem az erotika és a szexualitás világába egyiket, másikat.

40++++Ffi

2020. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!