Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek a tinik tetszenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek a tinik tetszenek?

Figyelt kérdés
Itt olvasom,hogy minden pasinak a tinik tetszenek.Tehát minden húszas,harmincas csaj gondolhat arra,hogy a párja,tinikről fantáziál?

2017. febr. 13. 16:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem például nem. A velem egykorú vagy pár évvel idősebb nők tetszenek. 31/F
2017. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl nem :D de most, hogy mondod elég sok ismerősömnek van tini barátnője :D

mondjuk lehet velük is komoly a dolog, de nekem már nem tini felfogásra van szükségem :)


23F

2017. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó,23 évesen még nem gáz.
2017. febr. 13. 16:34
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Parom inkabb szornyulkodni szokott a mai tiniken, pedig o is csak 24, szoval nem oreg. Multkor berangattam a Pull & Bearbe es kiakadt :D Az alakjuk nagyon soknak jo, ez teny, de nem igazan tartok tole, hogy o tinilanyokrol abrandozna. Tolem is folyton szemelyit kernek 25 eves korom ellenere, az oltozkodesem se sokban kulonbozik egy atlag tinilanyetol, igazabol belegondolva a viselkedesem se, szoval van egy huszoneves tinilany baratnoje, haha.
2017. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

24 éves férfi vagyok, de eddigi tapasztalataim alapján inkább a velem egykorú vagy néhány évvel idősebb nőket választanám, de nem lehet általánosítani és nem is tenném, hiszen az érzelmi érettség nem korfüggő. Biztosan van olyan, aki tiniként felnőttként kezeli magát és a tettei is igazolják, de amikor, tegyük fel egy 18 éves lány - illetve nő - külön hangoztatja, hogy ő milyen felnőtt meg hogy gyereknek nézik, miközben felnőttesen öltözködik, smink, rúzs ilyesmi, akkor ott már bajok vannak.


Nekem éppen ez az, hogy nem tetszenek a tinik, mert a legtöbbjük gyerek: az egy dolog, hogy külsőre bejön, de nekem nálam az nem egy prioritás. Mint mondtam korfüggő, lehet tini gondolkodású valaki 28 évesen is. A tinik nagy része a külsőre ad, ez nekem a koromban már édeskevés.

2017. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy helyes, hogy a tinik IS. Mondjuk, hogy tetszenek attól még felfordul a gyomrom némelyiktől, általában attól amelyik tetszik. Furcsa mi ? :D

30/f

2017. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mi számít tininek? Szerintem egy 18-19 éves lánnyal még összejöhetnék, ha úgy alakul, de ez már eléggé a határ. Alatta nem nagyon tud feldobni, fantázia szinten sem(23/F vagyok).

Ettől függetlenül sok nálam idősebb férfi is szívesen ábrándozik egy fiatal "hamvas" tiniről, aki még nem akar házasságot, könnyebb lenyűgözni mint egy huszonéves nőt, nem mellesleg testileg is vonzók...

2017. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Miért könnyebb lenyügőzni,mint egy huszonéves nőt?Akkorák az elvárásai a huszonéveseknek?Az biztos,testileg fejlettebb némelyik,mint egy huszonéves.
2017. febr. 13. 17:52
 9/20 anonim ***** válasza:
Kiragadott (és talán nem is jó) példa lesz: pl. be tud jutni egy korhatáros buliba. Nyilván agyi szint függvénye is ez, de úgy érzem, hogy egy 15-16 éves lánynak (korából adódóan) több újat lehet mutatni, mint egy 22-23 éves nőnek.
2017. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem lenyűgözésről van szó, hanem azzól, hogy el lehet vagizni az öribarinőknek, hogy "kellettem egy 30-40 es FÉRFINAK".

30/F

2017. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!