Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi fér bele az első randiba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele az első randiba?

Figyelt kérdés
Amitől még nem lesz a nő könnyenkapható.

2020. márc. 25. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy randi végi csók. Mondjuk korodtól függ, én 20 évesen így gondolom, de egy 50-es már "jobban tudja mit akar".
2020. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nálam talán h egy kicsit megsimítom a karját, vagy h hagyom h a pasi megfogja a karomat, hajamat. De kb ennyi. A csók még nem. Nekem ahhoz több kell.
2020. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha lefekszem vele attól nem lesz könnyenkapható. Nem tudom hallottál már a kémiáról? A könnyenkapható csaj se biztos, hogy első randin adja magát, sőt valószínűleg bizonyítani is akarja. Ha könnyenkapható akkor a második randin azt csinálsz vele amit akarsz, mert úgy is megteszi.
2020. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ott már alapból van rontva az egész ha valaki néhány fórumozó véleménye alapján akar kialakítani egy viselkedést aztán azt minden helyzetben magára erőltetni. Minden helyzet más, rugalmasnak kell lenni és ahhoz egy SAJÁT értékrend és jó önismeret kell, nem mások szokásait követni.


Teljesen más egy randi ha 3 éve ismerik egymást a felek mintha 3 hete, teljesen más egy laza életművésszel és egy könyvmollyal, telejsen más egy kamionsofőrrel és egy egyetemi tanárral..

2020. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi, csak beszélgetés.
2020. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Attol függ milyen kapcsolatot szeretnél, ha értékeset akkor fegyelmezd és örizd magad , a szexrandi meg adja magát, bár én sose voltam rámenös a nö lépte át mindig azzt hogy ágynak essünk f36
2020. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
függ attól is hogy hogy sikerül az a randi... egy sima,átlagos,talán még lehet valami-randi után egy arcra puszi simán belefér. persze van hogy a randi jobban sikerül,és a végén a ruha is lekerül :D szerintem ettől még nem lesz könnyen kapható
2020. márc. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akár minden is.
2020. márc. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!