Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-22 éves lányok ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 éves lányok ha lenne egy tökéletes első találkozásotok egy sráccal és minden jó lenne és még meg is lepne titeket valami kis aprósággal amivel lenyűgözne benneteket akkor miért nem mennétek bele egy randiba?

Figyelt kérdés
És ha nem mentek bele attól még később meggondolhatnátok magatokat valamiért? Vagy valahogyan a srác kaphatna még egy esélyt hogy ne távolodjatok el?

2019. jan. 9. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ. Ez mind szép, meg tök jó de ha a csajnak nem jön be asrác, nem akar tőle semmit, mondjuk max kedveli akkor minek randizzon. Pl ha nem akarja áltatni a másikat.
2019. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet fáradt vagyok de nem értem. Békésen álldogálok az után Pisti odajön jól eldumálunk aztán vesz nekem egy valamit amivel meglep végül azt mondom hogy nem? Vagy társkeresős a történet és írogatás után összefutottatok vittél valami ajándékot jól elvoltatok aztán nem lesz második randi? Mert nekem most nagyon nem egyértelmű.

De arra tudok választ adni hogy ha az első randi csudi szupi rózsaszín volt akkor van második randi. Tehát ez nem volt olyan szuper mint amilyennek te érezted. Ez nem feltétlenül azt jelenti hogy a lány nem élvezte inkább azt hogy valami olyat vett észre ami miatt te mint potenciális pár kiestél a rostán. Ez simán lehet annyi is hogy a fizikai valód nem indított el benne semmit. Ennek egy része kémia a maradék meg a kommunikáció, mozgás, kiállás stb.-ből adódik össze. Én ha egy fiúnak azt mondom nem az azt is jelenti és nem táncolok vissza hisz okkal adtam kosarat.

2019. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez édes kevés. Ha olyan személyisége van, amivel tudom, hogy soha nem tudnék együtt élni az mondjuk kizáró ok. Az ilyesmit lehet egy találkozás után is látni. Sok ilyen pasit ismerek. Minden találkozáskor nagyon jól elvagyunk, emberileg imádom őket de pontosan tudom, hogy 1 hónapig se bírnám mellettük. Meggondolni soha nem szoktam magamat. Ha valakit elutasítok annak mindig komoly oka van.
2019. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A konkrét helyzet az hogy társkeresőről ismerem és nem 2 nap után találkoztunk hanem kicsit több mint 1 hónap után. És előre vittem neki az ajándékát tehát nem ott helyben vettem meg előtte. Olyat is beszereztem amiért régóta epekededt egy szóval valóban örült. Sokat nevetgéltünk még többet beszélgettünk. A találkozás első alkalommal történt meg amire rá következő napon elhívtam. Azt felelte hogy jól van de még nem tudja hogy mikor lesz ideje rá. A randira hívásnál pedig azt felelte hogy nem tudja hogy mi is legyen. És így 3-4 napja kissé távolság tartónak érzem a beszélgetések alapján.
2019. jan. 9. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajándéktól még soha nem szeretett meg senki senkit, nem is fog.
2019. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem érzem a "szikrát", akkor minek erőltetni? Ez pont egy olyan dolog, amit elsőre, azonnal lehet érezni. Szerintem ilyenkor minél inkább azt látom, hogy teper, vagy le akar kenyerezni azzal az aprósággal, annál inkább elijeszt. Ha nincs kémia, akkor nincs második randi(esély), ennyi.
2019. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretek ajándékot kapni úgy hogy nalam ez felejtos
2019. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!