Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen pasik teljesitményéröl, akik ” szájhösök”?

Figyelt kérdés

Tehát folyton szexet ajánlanak és semmi mást, mert ök nagyon kemények a szexben, órákig birják stb

Párat kipròbáltam és hát nem is tudom hova tegyem az élményt, kellemetlen felsülések

( nem elsö találkán, hanem hosszasabb ismeretség után)

Azon gondolkodom, hogy ezek a pasik lehet, hogy igazából csak úgy ajánlják de közben nem tetszem nekik vagy a dicsekvösökkel altalaban baj van?


2020. márc. 26. 11:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagy pofa kis szaf. Megtanulhatnád!
2020. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Semmi különös. Az emberek ilyenek, egy részük dicsekszik, teljesítmény nélkül.

Te kipróbáltál pár ilyet. Jó eséllyel nem próbáltad volna ki őket, ha arról mesélnek, hogy mennyire bénák vagy gyengék az ágyban. Szóval, a srácoknál azért érthető...

És ne gondold, hogy női részről nincs ilyen. Gyakorlatilag minden 2. csaj előadja, hogy milyen jó orálban és hasonlók. Közben meg rengetegen közülük bénák.

A különbség annyi, hogy az általad említett srácok a szövegük nélkül kevesebb szexet kapnának, míg a lányok szövegtől függetlenül úgyis kapnának.

2020. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó mondás:


"Amelyik kutya ugat, az nem harap."


Szerintem ez a mondás nagyon igaz.

2020. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!