Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nektek milyen gumival a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek milyen gumival a szex?

Figyelt kérdés
Gumi nélkül jobb érzés, ha bennetek van a pénisz? Illetve vannak ízesített, sikosítós és nagyon sokféle óvszer. Ezekkel jobb a szex? Mert ez ugye értetek van.

2020. márc. 26. 17:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok, hogy komolyan vettétek a kérdést. Nagyon szuperek vagyok.
2020. márc. 27. 06:11
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb érzés közvetlenül érezni a páromat
2020. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
a kezdők lehet nem érzik, de a jelenlegi barátnőm is érzi, és rossz neki/allergiás rá vagy nemtom, szóval marad a tabi - aminek nyilván én is örülök, mert azért gumival nem az igazi, másfelől viszont nem jó, hogy ezzel saját magát "mérgezi", viszont elvileg a modern gyógyszereknek kicsi a homrontartalmuk szóval nem veszélyesek hosszú távon sem...
2020. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is érzem és sokkal rosszabb vele...

26N

2020. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Gumi nélkül milliószor jobb. Párom csak akkor teszi fel, ha már nagyon ott van, addig élvezkedhetek(na meg ő is), hogy mennyivel jobb, ha gumi nélkül van bennem. Amikor gumival csináljuk, én úgy el sem nagyon tudok menni :/

Szóval ha szavazni lehet, akkor gumi nélkül! :)

Ízesített óvszer ? Kóstoltam, de gumi nélkül jobban bejön a párom íze 😋

2020. ápr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha a férfi kellően kemény tud maradni benne, mindig azt érzem, hogy semmi különbség, de a legtöbb férfi lekókad tőle kicsit és szerintem rám is hat a tudat, hogy a puszta bőrtől akár gyerek is lehet, amire már régóta vágyom, tehát már csak maga a tény is, hogy esély van rá, mindig jobban beindít engem, amire az ellenkezője is igaz, hogy emiatt gumiban talán én is hamarabb kiszáradok.


Én már régóta úgy nyomom amúgy, hogy csak az utolsó pillanatokban gumit rá gyorsan, ha el akarsz menni, akkor nem zavar, de mondjuk párkapcsolatban élek és amúgy el is fogyott a gumi most, úgyhogy most izgi, hogy mi lesz, pláne így bezártság idején... :)


Amúgy meg nem csak értünk van, mert bármikor beállíthat hozzád egy nő, hogy fizesd a gyerektartást vagy vedd el, ha tied a gyerek pl., hogy a nemi betegségekről már ne is beszéljünk, ugye...

2020. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10 az elovaladekban nincs sperma ha előtte nem elvezett a pasi
2020. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 Jobb, ha tudod, hogy ez nem teljesen így igaz, ahogy te írod, márpedig nagyon is fontos az apró részlet különbség az általad írt és a valóság között: az előváladékban _általában_ tényleg nincs sperma, VISZONT tartalmazHAT spermiumot, amitől értelemszerűen gyereket is lehet csinálni... Ezt azért érdemes lenne mindenkinek tudnia...
2020. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!