Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyaralás alatt a tengerparton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás alatt a tengerparton mennyire esélyes egy pasival szexelni? (természetesen gumival) Valakinek van már hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elég nagy vágyam egy jó tengerparti szex. Megyek nyaralni szeptemberben.

2019. aug. 21. 21:03
 1/8 dot. ***** válasza:
10%
szerintem akkor én is menni fogok, hova is mész és mikor? :D
2019. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress a környéken nudistastrandot.
2019. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
nőként elég könnyű
2019. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"nem szeretem a homokot"
2019. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Van rá esély, nyaralás alatt sokszor nyitottabbak az emberek, amelyik férfi egyedül v. a barátaival megy nyaralni ott pláne. Ha nem is pont a strandon napközben ismered meg, de attól még lehet akár ott is folytatni, nem kell feltétlenül a szállodai szobában.

Arra viszont figyelj, hogy egyes strandokat, tengerparti szakaszokat éjszakára lezárnak, illetve vigyél magaddal törülközőt, nem annyira kellemes amikor homok belemegy, egészségedre és nagyon helyes hogy alkalmi kapcsolatnál gumit használsz :)

2019. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem elég nagy az esély rá
2019. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha felhívod magadra a helybeliek figyelmét, akkor nagyon könnyen összejöhet!

De vigyázz! Idegenként könnyű prédának számítasz és olyat is tehetnek veled amit egy helybekivel nem tennének! Hiszen Te nem ismered a helyi lehetőségeket, pl hogyan szabadulj meg ha nem tetszene a dolog!

2019. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*helybelivel
2019. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!