Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok arcra vagy szájba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok arcra vagy szájba szeretitek jobban, ha elélvez a férfi?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 09:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Szembe (csíp), hajra (meg kell mosni) ne menjen ez alapszabály. Szájba praktikusabb, de kultúrember megkérdezi előtte "hova mehet".
2020. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szájba, sokkal kényelmesebb.
2020. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Számba
2020. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az arcom és a hajam offos, ezen kívül bárhová mehet a szerelmem.
2020. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
A hajat megértem az arcot nem, az én női partnereimnél csak a haj volt a tabu, persze az igaz, a kényelem miatt ők is szájba szerették legjobban.
2020. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Én meg soha nem kérdeztem meg hova kérik, oda kapták ahová éppen akartam, soha nem volt panasz...

Egyetlen egyszer,... mert egy cdajnak az sok volt mikor az arcára mentem, lenyaltam aztán a szájába csulaztam az egészet... hányt, kiakadt, felpofozott, és többet nem láttam.

2020. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hajba esuembe nem jutna. Direkt arcra sem. Én id jobban szeretem szájba végezni . Álltalában szép tisztán kapom vissza. Cicire szeretem ha a méret elég nagy
2022. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%
Feleségemnek a szájába szerettem legjobban, de az évek alatt valahogy megundorodott tőle, szájba élvezés után egész nap köhög, mert azt érzi, hogy: "a torkomon ragadt"... ìgy aztán bánatomra, de megeggyezéses alapon jelzek mikor jön, és az arcára megy, ahol végignézem ahogy, érzékien szétkeni, ha sok, akkor a nyakát és a cicijét is telemaszírozza vele, utána levezetésnek szop még egy kicsit, aztán mehet zuhanyozni., kivéve ha nagyon kanos vagyok, mert akkor rádöntöm az ágyra és még megdolgozom hátulról keményen.
2022. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!