Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Badoo.hu mennyire jó ismerkedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo.hu mennyire jó ismerkedésre?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

semennyire, sok a kamuprofil, ha nem vagy előfizetve akkor valós profilok nagy részének nem tudsz írni

felejtsd el az összes netes társkeresőt.

legjobb taktika, kivetni a csalit minthogy pontszerűen vadássz

2020. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez alatt mire gondolsz? :D
2020. márc. 27. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

3 lánnyal is megismerkedtem ott. 2 vel volt is kapcsolatom. Az egyik csak rövidebb ideig akart, végül elutazott külföldre, a másik azóta komolyabb kapcsolat lett.


Sok az olyan profil, amire fizetéssel lehet csak ráírni. Én semmit nem fizettem és így botlottam bele lányokba. Csak sokat kell böngészni.

2020. márc. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyire az összes többi társkereső oldal. Általános szabály, hogy amelyik nagyobb ott több a lehetőség is. Azzal viszont kalkulálj hogy sok lesz az éhes eszkimó és kevés a fóka (= a jobb csajok tucatnyi levelet kapnak naponta, könnyű elveszni a tömegben) nem fog az öledbe pottyanni a Kánaán.
2020. márc. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!