Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gimnazista csajok! Ti csináltá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnazista csajok! Ti csináltátok már tanárral?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, azzal aki kijárt hozzánk gyakorlatra
2020. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ki is fejtenétek?
2020. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, de nálunk is volt olyan gyakorlatos, akiért odavoltunk :D
2020. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanitt tanár korrepetálást vállal...
2020. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fizika tanáromat elhagyta a felesége. Furán viselkedett abban az időben, de nem mondta el nekünk hogy miért ilyen letört.

Én szerettem nagyon, mert jófej volt. Sose értettem a fizikát, de tök jól elmagyarázta, néha tanítás után is maradt egy kicsit, hogy korrepetálást tartson. Ezen általában maroknyian vettünk részt, néha kevesebben - ugye mindenki szaladt haza, mert olyan napokon tudta megtartani amikor sok óránk volt.

Ekkor pont csak én mentem be korrepetálásra, és tanítás helyett lelkizni kezdtünk.

Elárulta, hogy mi a baj, és hogy olyan magányosan érzi magát, a mi osztályunk - főleg akik korrepetálásra járnak - tartja benne a lelket.


Nem is értettem, miért hagyta ott - a csávó fiatalos volt, nagyon jófej, barátságos, és mindezek tetejébe marhára jóképű.

Szerintem valami gazdagabb pasi állhat a háttérben, de nemtom.


Én ebben a percben valahogy nagyon megkívántam. Kettesben voltunk, de valahogy mégis ott volt a lebukás veszélye.

A melegre hivatkozva lejjebb húztam a zipzárt a felsőmön...

És áldottam az eget, hogy milyen ügyetlen voltam aznap - sikeresen magamra öntöttem a levest ebédnél, így levettem a pólómat, és csak a felsőm volt rajtam.


Próbáltam jelezni neki - közel mentem, a szemébe néztem, gyengéden rátettem a kezem...


Végül a tanári vécében kötöttünk ki, mert azt lehetett kulccsal zárni. Sajnos "azt" nem csináltuk (nem volt nálunk gumi) de smárolás és szopás volt.

Sajnos megszakadt a kapcsolat, nem tudtam többet találkozni vele, pedig úgy csináltam volna többet vele...

2020. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!