Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es,55-ős hölgyek hányotokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es,55-ős hölgyek hányotoknak fordult meg a fejébe összebujni egy fiatalabb férfival, mondjuk 25-40 közöttivel?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:

44 vagyok, 35 alá nem szívesen mennék, de 30 alá tuti nem.

Pár éve befigyelt egy nálam 15 évvel fiatabb, de nagyon gyerekesen, éretlenül viselkedett (nem a szexben).

Egy potens 35 körülit el tudok képzelni - alkalmanként és nem járvány idején.

2020. márc. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

10-15%-ával úgy első tippre. Az időtáv túl tág, egy 42 éves nő is 40-es és ágyba bújna egy megfelelő kiállású és fejben kellően érett 38 évessel, de egy 25 évessel már nem biztos.

Egyébként meg nem az arány számít, hanem hogy te személyesen találsz-e partnert erre. Tipp: ha vége a járványnak akkor látogass meg egy swinger klubot.

2020. márc. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyen klubba be nem mennék attol normálisabb és egyedülállo nö jöhetne szoba.
2020. márc. 29. 01:16
 4/8 anonim ***** válasza:

24 voltam amikor egy rakat 40 feletti nővel feküdtem le. Voltak nagyon jók, isteniek meg pár olyan amit többször inkább nem...

35F

2020. márc. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

eddig az összes párom fiatalabb volt nálam

volt aki csak 9 hónappal de volt aki 10 évvel

viszont -10 évnél fiatalabbat nem akarnék az már sok lenne

alkalmi szexre meg egyáltalán nem kell pasi csak párkapcsolatra


46N

2020. márc. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%-nak biztos megfordult a fejében,20%-ban meg meg is fordultak fiatalabb pasik.
2020. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz olyan pasit találni, ha fiatal is, amelyiknek muködik a farka. Legtöbb semmit sem ér, föleg aki a legjobban dicsekszik es reklamozza magát. Akkor áll neki, amikor saját maga veri.

Kulön adottság jó lenni a szexben, ahogy nök közul is sok van aki hiszi magáról , hogy szereti a szexet, és mégis csak csiklóorhazmusa van es az is akkor, ha magának csinálja

Meg lehet próbálni. Én próbáltam több pasival, ( ök inszisztáltak fenyegettek hogy fenevadak az ágyban sokat birják), végül daruval se állt fel nekik. Vagy ha igen két percet sem tartott

Talán a megoldas egy csendes nem dicsekvö férfi ?

Életemben 2 pasi volt aki szexelni tudott es 43 vagyok

Csak ne csalódj

Én 33 nak nezek ki , sminkelt ápolt , hiába, ciki az egesz már feladtam a próbálkozást

Mondhatom hogy próbáltam hosszasan ismerkedni elötte, most peldaul az utóbbi pasival, 3 hónapot járt utánam, kialakultak köztünk érzelmek is, nagy szeretet oda vissza, szexre kerul a sor , puhap.cs

Nem serteném meg soha, másodjára is ez volt és most 3 djára is szeretné . Nem tudom mit találjak ki , hogy meneküljek ki ebböl hogy sértés se legyen

2020. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Idősebb Hölgyek! (30-40-50-60)

Szívesen ismerkednétek egy fiatalemberrel? (60+)

Ugye milyen hülyén hangzik?

Sokkal fontosabb lenne azt tudni, hogy miért nem elégülnek ki azok a bizonyos korosabb hölgyek sem a korban hozzájuk illő, sem a sokkal fiatalabb legyényel?!

Ez általában csak hajszolása lenne az élvezetnek, ami általában nem sikerül. Mindig csak az a kis kéjérzet van, amit meg szeretne sokszorozni, hogy érezze hogy ő is megérdemel egy nagy orgazmust! De az sajnos általában a kemény(f)kötésű legényekkel sem sikerül.

2021. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!