Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kertes házban élők hányótoknak...

Kertes házban élők hányótoknak van még otthon kerti wc-je, és milyen gyakran kerül használatra?

Figyelt kérdés
nem is gondoltam volna hogy még napjainkban is hasznos lehet egy ilyen megmaradt dolog, egy wc van a házban és néha életmentő tud lenni egy ilyen mellékes budi ha épp foglalt a hivatalos. még csak nem is falusi környezet, vidéki kisvárosi telek (bár az majdnem ugyanaz.) mennyire van kiveszőben ez, nekünk szilikátból van rakva de gondolom újonnan már nem építenek, bár meglepett nemrég hogy a tüzépen még mindig lehet kapni készen kis faszerkezetes bódét, lehet csak mert vidéken élek, nem tudom :D de azt veszem észre hogy ahol régről megmaradt sem nagyon bontják el
2019. márc. 22. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van, de nem a hagyományos kerti wc, hanem egy külön mellèkèpületben van, rendes hagyományos wc, polcelan alj, ülőke, lehuzo.

Csak akkor használjuk, ha a benti sokáig foglalt. Pl hanyos, hasmeneses betegsegnel jó, ha van kettő.

Én a hagyományos kerti wct nem szeretem, rossz emlékeim vannak vele kapcsolatban gyerekkorombòl.

Múltkor viszont pont láttam az autóból, hogy a főút mellett az egyik kertes házban a bácsi ment ki a kerti wc-be. Az úgy kicsit gáz, én elrejtenèm bokrok vagy fák közé, ha forgalmas helyen lenne a ház.😀

2019. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van az udvaron, de nem használjuk. Mindkét mamám míg bírta szintén használta a sajátját. Egyiknél mint a patyolat olyan volt.. én is inkább kijártam Nála.😂
2019. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A hétvégi telkünkön még az van.
2019. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt..eltakarítottam,mert egy parkosított udvaron nemigazán mutatott jól...viszont a garázs mellé felhúztam egy 1.5mx1mx2m mini építményt először csak a kerti szeszámok tárolójának,a későbbiekben bevezettem a vizet,rákötöttem a szennyvízcsatornára,és egy normál vízöblítéses wc került bele..ez mind azért mert hétvégi bográcsozások alkalmával idecsődül 5-6 cimbora és részegen 5 perces intervallumokban felváltva megrohamozzák a házban lévő wc-met.
2019. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az apai nagyszüleimnél van még egy, persze van fürdőszobájuk, ha náluk vagyok néha használom.
2019. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!