Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol, miként lehet megismerni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, miként lehet megismerni olyan nőt, akit izgat a felcsatolható dildo használata is, akinek van szexuális fantáziája?

Figyelt kérdés
Nem kizárólag ilyen irányú a szexuális vágyam, de ezt is kedvelem. Volt már ilyen partnerem, de arra lennék kíváncsi, hogy célzottan szeretnék ilyen nőt keresni, akkor hol lenne esélyem találni? Van olyan oldal, ahol a szexuális vágyakat is egyeztetni lehet? Ahol valóban vannak nők, nem csak férfiak avatár bőrben.

2020. márc. 29. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Fix oldal szerintem nincs. Mind tele vannak kamusokkal. Smpixie ugrik be. Nem használtam, csak hallottam róla.
2020. márc. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon izgat, egyszer szívesen kipróbálnám.
2020. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

bárhol

csak ne ezzel kezd az ismerkedést

ismerkedj rendesen és egyszerűen csak keltsd fel a kíváncsiságát

2020. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es :-)


3-as

Én is így szoktam, de kevés nőnek van igazán fantáziadús szexuális kultúrája, és még kevesebben kedvelik épp azokat dolgokat, melyeket én magam is.

Ha lenne pénzem saját céget alapítani, tuti készítenék egy olyan ismerkedő, partnerkereső app-ot, amelynél a szexuális vágyak, szokások is bejelölhetők. Mondjuk, részleteket nem látnák az emberek, de az app összeválogatná, hogy mekkora arányban azonosak a szexuális vágyak. Ha mindkét fél beleegyezik, akkor fedné csak fel részletesen, mi stimmel, mi nem.

Ezeken hagyományos párkeresés, viszony közben is átesnek az emberek, csak lassan, puhatolózva. Ráadásul, nem az ismerkedés elején, hanem hetek, hónapok alatt. Mire rájönnek, nem illenek össze az ágyban, addigra hosszú időt pazarolnak el. A szakítás viszontagságairól nem is szólva. Ha pedig együtt maradnak, elfojtva sok vágyat, az nagyon egészségtelen és kapcsolatgyilkos helyzet.

Régi mondás, akkor megfelelő egy párkapcsolat, ha megértik egymást ágynál és asztalnál egyaránt!

2020. márc. 29. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
már van ilyen oldal ...
2020. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!