Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ciki a nők szemében, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki a nők szemében, ha valaki 30 felett szűz férfi?

Figyelt kérdés
Jobb lenne, ha lett volna 9 barátnője? Ezt sosem fogom megérteni, hogy az emberek miért a rossz dolgokhoz vonzódanak.

2020. márc. 29. 09:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
#10 Hogyha valaki életképtelen, akkor annak oka van, nem szórakozásból az.
2020. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%
Mert oka van annak, hogy 30 évesen se tudott egy párkapcsolatot összehozni. Nem szociális, nem tud ismerkedni, visszahúzódó, gátlásos, magánakvaló és még sorolhatnám. Ezek a tulajdonságok nem nyerők a nőknél. Írom ezt nőként.
2020. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
8#: TFH= Tegyük Fel, Hogy.
2020. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%

#12 Na most, gondolj bele, hogy mi lenne, hogyha te lennél ilyen! Minden embernek van egy bizonyos személyisége, amiről nem tehet. Kritizálni meg "cikinek tartani" könnyű másokat.


Én egyébként tudnék ismerkedni, hogyha valahonnan idepottyanna egy nő, még ha feszültséggel is. Viszont "meríteni" sajnos nincs honnan, nincsen kivel ismerkedni, és bátorság sincs bennem megszólítani valakit, teszem azt az utcán. De valóban, attól tartok hogy nem is lennék érdekes a számukra, legalábbis egy idő után nem.

Azt meg ne mondja már senki, hogy az a természetes, hogy tök idegen emberek nem éreznek semmi gátlást egymás felé, és teljesen fesztelenül viselkednek már az első pillanattól kezdve.

2020. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
#14. a kérdező véleményt kért, én leírtam. Nem voltam bukó azt hiszem, szóval nem értem miért kell kiakadni. Továbbra is tartom a véleményem, hogy aki 30 éves koráig nem tud valami kapcsolatfélét felmutatni, azzal van valami gubanc. A személyiségen pedig lehet dolgozni. És két egymásnak szimpatikus idegen, ha nem is teljesen gátlások nélkül de teljesen fesztelenül el tud csevegni. Tapasztalat. #12 voltam.
2020. márc. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%

#15 Az előítélet miatt akadtam ki, mert ennek sok oka lehet. Miféle hozzáállás ez, hogy meghúzol egy határt 30 évnél? Vannak, akiknek ezután sikerül. Már leírtam, hogy vannak olyanok, akiknek nincsen szerencséje, mert olyanok kellenének neki, akiknek ő nem, és fordítva. Simán előfordulhat az, hogy valakinek egy nagy pech folyamán sorozatosan ebben van része. És ez független attól, hogy valaki gátlásos-e, vagy pedig nem.


Aki meg gátlásos, visszahúzódó, azon nem lehet változtatni jelentősen. Könnyen beszélnek itt, hogy dolgozni kell magán, de ez nem így megy a valóságban. Nyilván nem szórakozásból ilyen valaki, hanem általában azért, mert ilyennek született. A társkeresés szempontjából ez a legnagyobb csapás.


És bele lehet gondolni abba is, hogy az ilyen embereknek mennyire nehéz még az ismerkedésig is eljutni, ha egyáltalán eljutnak addig, és még lehetőleg hozzájuk hasonlóakkal kellene ismerkedni, ami még duplán megnehezíti az amúgy is rendkívül nehéz helyzetüket. Az idő pedig nem áll meg.


Mivel te nem vagy ilyen, ezért nem tudhatod, hogy milyen ez az egész, emiatt nem hiteles a bírálat az ilyen emberek irányába. Egyedül azt tudom megérteni, hogy ha te teljesen más vagy, akkor logikus, hogy próbálsz magadhoz illőt keresni, és nem a magamfajtákat.


De ez a hozzáállás akkor is elítélendő, egyszerűen annyit kellene írnod, hogy te nem ilyen vagy, és ezért nem ilyen embereket keresel, és akkor nem akadtam volna ki.

2020. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Érintett vagy? Te is szerencsetlen lúzer vagy? Senkit nem érdekel a kifogásod. Engem is annak neveltek, mégis lett 18 évesen bnőm, vele veszítettem el. Na, folyik még belőled a fos?
2020. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%
A nők mind képmutatóak..
2020. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18

Nem képmutatatóak vagyunk,csak nem szeretnénk magunk mellé egy mentálisan beteg partnert.

2020. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#17 Lúzer az, aki mást annak tart! Rád sem kíváncsi senki!


#19 Értem. Akkor megállapíthatjuk, hogy mindenki mentálisan beteg, aki ebben a helyzetben van. Ez cseppet sem általánosítás.

2020. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!