Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkéne neki mondanom? Vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéne neki mondanom? Vagy ez teljesen mindegy egy párkapcsolatban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nekem nem valami szép a nunim (saláta és elég sötétes a színe vagy hogy mondjam)

És van egy srác akivel kedveljük egymást és lehet ebből több is lesz mint barátság. Viszont ő lenne nekem az első kapcsolatom, meg úgy mindenben az első (kivéve csókban)

És ha komoly az egész nyílván történnének dolgok ami miatt aggódom hogy esetleg nem tetszene neki az amit lát (itt a puncimra gondolom)

Szóval szerintetek tudatnom kéne vele, hogy az enyém milyen? Vagy csak hagyjam az egészet?

Nem vagyok otthon a témában és nekem nagyon tetszik a srác, szóval nem szeretném ha undort kapna tőlem..

19 éves vagyok és csaj (bár szerintem ez már egyértelmű xd )

Kérlek hogy csak értelmes/hasznos és kultúrált válaszokat írjatok. Elfogadom a “gonoszt” is de azt nagy valószínűséggel ignorálni fogom.



2020. márc. 30. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell

Ha egy pasi a puncid kinézete miatt elhagy akkkor nem is szeretet igazan csak arra ment h megfektessen

2020. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, tetszeni fog neki 😊 nem a puncid miatt lesz veled!!

20L

2020. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Fordítsuk meg a dolgot: téged érdekelne járás előtt, ha mondjuk a pasi bejelentené, hogy egy csúnya nagy bőrhiba anyajegy van a péniszén ? Másként néznél rá ?


Alapvetően én úgy gondolom, hogy a nemi szerv milyensége, nem sokat ad hozzá vagy vesz el a nőiességből. Ne legyen igénytelen, igényes szőrös, vagy csupasz, de hogy az ajkak milyenek, kb 99%-ban mindegy(az 1% a nagyon extrém kategória lenne, tuti nem vagy benne, sérülésre, ilyesmire gondolok...)

A nőiességet sokkal inkább az alkatod, a melled, a feneked adják (meg persze a személyiség, de te most csak a látható dolgokra kérdeztél rá). Ezek, jól előrevetíthetően ruhán keresztül is nagyon jól megállapíthatóak. Ha így bejössz neki, akkor ne aggódj a nemi szerved miatt. Azt is szeretni fogja.

2020. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként mondom, hótmindegy milyen formájú a nuni. Legyen ápolt és egészséges. Az is lehet, hogy neki pont ez fog tetszeni, de ha nem is ez az ideálja, normális pasi nem hagy el a nuni alakja miatt.
2020. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok! Megy mindenkinek a pacsi 🥰
2020. márc. 30. 17:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Mióta beszéltek?

Ő mondott magáról neked valamit??

2020. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, kérdező. Fiatal korban a pasiknak annál jobban tetszik egy másodlagos nemi jelleg, minél feltűnőbb.
2020. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit se mondani a puncid formájárol. Hidd el, imádni fogja. Esetleg inkább az mond majd el neki, ha komolyra fordul a dolog, hogy szuz vagy még. Akkor gyengédebben fog bánni veled, és neked lesz tole jobb. Utána a 2-3. alkalom után már vadulhattok akár mennyit.
2020. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ne tedd és ne is gondolkodj ezen egy percig sem felesleges . Ha alkul valami köztetek ez nem fog befolyásolni egy pasit biztossan.
2020. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lacc80 ***** válasza:

Nem kell előre mondani. Tetszeni fog neki mindenkép.

Bizonyos dolgokat érdemes előre megbeszélni, de ezt pont nem. :)

2020. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!