Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti csak akkor mertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti csak akkor mertek odamenni a clubban a csajhoz ha szemez veletek?

Figyelt kérdés
Kiprobaltam h nem nézek senkire csak a barátaimra és úgy senki meg sem közelít, de amikor körülnezelodom, valakivel összenezunk és nézem öt sokat akkor az tuti odajon... Van egy barátnőm aki gyönyörű de soha nem megy oda hozzá senki és mondta neki hogy azért mert nem szemez senkivel, de nem hiszi el :D

2020. márc. 31. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Odamehetek hozzá de valószínű elküldene. Mert a nő választ, de ha nem tetszem neki akkor hiába megyek oda. Miért nem kezdeményeznek akkor a nők? Próbáljátok már ki a másik oldalt is! Nem lenne ennyi vissza utasítás.
2020. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nézel ide akkor azért nem megyek oda mert észre sem vettél. Szerinted milyen lenne ha boldog boldogtalan odapofátlankoda?

Nem hiába lett ez a jele az érdeklődés kimutatásának.

2020. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában a szemkontaktus a legjobb jel, hogy igen látlak, főleg ha mosolyogsz is, akkor máris megjön a bátorsága a fiúnak, hogy odamenjen (ha akar). Én is csak olyanhoz merek odamenni, aki nem hajt el elsőre, és ha valaki szemez velem, akkor az azt sejteti, hogy nem fog elzavarni.
2020. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez egy jel de most komolyan azt még megértem hogy van aki úgy áll ehhez a férfi kezdeményezzen de aki azt hiszi hogy az jó lenne ha jeleznie se kéne az nem gondolta végig. Aztán ha boldog boldogtalan odamenne hozzá ahányszor kimozdul hamar rájönne milyen jó is hogy vannak pasik akik nem zaklatnak ha zéró jelet küldesz.
2020. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és sokszor én kezdeményezek.. Felcsípem a pasikat de élvezem is, kicsit kihívásnak veszem, hogy vajon eltudom e csábítani a kiszemeltem a buliba.. :D szóval lányok szerintem nyugodtan kezdeményezzetek, abból bajotok nem eshet..:)

21

2020. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm van és nem igy kezstunk el beszélni .Nos viszont engem érdekelne hogy amikor diuk oda mentek mit kerdeztek,mondtok?Bemutatkoztok?Egyreszt talan ezert kerdek ilyen sujetseget mert elegge lampalazas tipus LETTEM,2-3 eve pedig azelott lofasz bajom se volt. Es nem ciki vagy nem nevetnek ki a lany baratnoi akik ott vannak mellette :)?
2020. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!