Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szakítanátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakítanátok egy olyan pasival, aki nem tud a csúcsra juttatni titeket?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 11:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
És nyalni tud ?
2020. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha sehogy sem lenne képes változtatni rajta akkor egy idő után szakítanék.
2020. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Próbáltam terelgetni, de megsértődött, szerinte a farka, meg a hozzáállása is tök rendben van
2020. ápr. 2. 12:02
 14/26 anonim ***** válasza:

Nagyon a sztiuációtol függ. Mert lehet azért nem megy neki, mert ideges, és még nem hangolódtunk egymásra, de az is előfordulhat, hogy egyszerűen csak a saját igényeire figyel, és abszolút nem érdekli, nekem milyen. Aztán ott van az, ami elég gyakori, hogy isteni a szex, csak nincs az ember lányának orgazmusa.

Rengeteg pasi örlődik azon, hogy nem sikerült eljuttatni egy nőt az orgazmusig, és azt gondolja, akkor az egész szex kuka volt. Pedig nagyon nem.

2020. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Voltam már mással, és akkor volt orgazmusom
2020. ápr. 2. 12:07
 16/26 anonim ***** válasza:

"A farka sem túl nagy, korán elmegy és nem kompenzál. Nem tud rendesen meg.ni."


Nekem úgy tűnik,elég tapasztalatlan. Ha fontos neki a te élvezeted is, akkor bőven tud fejlődni, ha akar. A kérdés, hogy akar e. Hány éves? 17-22?

2020. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én 21, ő 23
2020. ápr. 2. 12:09
 18/26 anonim ***** válasza:

Hát, én nem a szakítással kezdeném, hanem leülnék vele, és őszintén elmondanám, hogy mi a problémám. Esetleg több előjátékra lenne szükség, anőknek eleve több időbe telik eljutni az orgazmusig, és a férfipartner dolga előkészíteni a terepet.

Ha nem akar rajta dolgozni, akkor viszont csak a saját élvezete a fontos neki, ez esetben, én otthagynám.

2020. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen a hozzáállása. nem mindegy, hogy csak béna kicsit, de próbálkozik, vagy nem érdekli, és miután végzett, úgy hagy. próbáld vele megbeszélni, de ne úgy hogy 'Figyelj Sanyi, ez szar.' hanem hogy hogyan lehetne jobb. viszont mint írtad, megsértődött... a férfiak elég hiúk ilyen téren, de ha normálisan és nem bántva megpróbálod megbeszélni vele, és úgy sem változik a helyzet, szeri tem hagyd.
2020. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
2 pasim volt eddig. Egyik sem tudott orgazmust okozni. Persze ez nem csak az ő hibájuk. Nem emiatt lett vége velük. Emiatt nem szakítanék.
2020. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!