Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szakítanátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakítanátok egy olyan pasival, aki nem tud a csúcsra juttatni titeket?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 11:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
szerintem*
2020. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy férfiként válaszolok (hetero) de én nem lennék együtt olyan emberrel akit nem érdekelnek az én szexuális igényeim. Ha csak vele nem tudsz elmenni de még csak nem is hajlandó erről beszélni és próbálkozni hogy jobb legyen akkor annyit nem érsz neki hogy kicsit megerőltesse magát a te élvezetedért. Ha meg szeretne akkor fontos lenne neki hogy élvezd.
2020. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
1 eve egyutt vagyok egy olyan ferfival, akivel eddig nem sikerult sehogy sem elmenni.
2020. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#13 as kérdező: leírtál mindent. Ez egy önző tapló aki nem figyel rád, nem érdekli hogy te is élvezd, csak üríteni kellesz. Szakíts vele
2020. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire tanulékony. Ha igen és képes fejlődni és még szeretem is akkor nem. Ha viszont önző kis pötch akkor adios.
2020. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
10 éves szexuális életem alatt kB 6 x volt orgazmusom. Szóval ha ezen kívül mindent jól csinál akkor nem dobnám ki
2020. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!