Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez hány eves korig normális? 20N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hány eves korig normális? 20N

Figyelt kérdés

Szóval egy nő szüzessége hány éves korig "aranyos, szeretnivaló, ártatlan, becsülendő stb", és hány éves kortól feltételez problémát?

Velem valóban voltak problémák amikből most sikerült kiláballni (családi problémák miatti lelki, mentális defektek), és most kezdek "élni".

Most is kezdek komolyabban ismerkedni, és félek hogy ez esetleg az általam keresett korosztály egy részét (20 fölöttieket) zavarná, hogy még nem szexeltem, esetleg ez hátráltatna az ismerkedésben. Mert "nem várok rá", "nem tanítgatom", stb. Amúgy nem látszik rajtam hogy szűz vagyok, nem nézek ki rosszul egyáltalán.

Szóval mit gondoltok erről? (A kérdés a 18-28 éves korban lévő normális ertékrendű pasikról tettem fel, akikkel ismerkedem)



2020. ápr. 2. 12:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Nincs olyan, hogy X évig rendben, onnantól gáz. Mindenkinek más az életútja, más okokból nem veszítette el.


Viszont 25 felett szerintem ez már felvet kérdéseket, hogy addig miért nem talált senkit, akivel megfelelő mélységű kapcsolatot alakított volna ki (és ez nem a szüzességről szól főként, hanem arról, hogy miért nem volt ennyi idősen egy elég hosszú, és bensőséges kapcsoata amiben megtörtént volna).


Mindezt mondom úgy, hogy kettő szűz barátnőm is 25+ volt bőven, mikor elvesztették velem. Egyikükkel sem volt komoly probléma.

2020. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Én nőként válaszolnék. Én 25 év felett voltam, mikor elvesztettem. Nem volt velem semmi baj, egyszerűen akivel szerettem volna együtt lenii, az mással járt, vagy nem érdekeltem, random emberekkel pedig nem akartam lefeküdni érzelmek nélkül. Én is cikinek éreztem, így én el sem mondtam az elsőmnek, hogy még nem voltam senkivel, csodálkozott is a végén, hogy még tapasztalatlan voltam, mert egyáltalán nem tűntem annak. Akikkel eddig voltam, sosem hiszik el, hogy nem voltam még sok pasival, mert se szégyenlős nem vagyok, sem prűd, és ösztönösen jó vagyok az ágyban.

Én nem bántam meg, hogy későn vesztettem el a szüzességem, nem érzem hogy bármiből kimaradtam, sőt... valószínűleg ennek köszönhetően semmiféle rossz tapasztalatom nincs a szexben, mert mikor arra került a sor már lelkileg is teljesen készen álltam rá, nem csak testileg. 34N

2020. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki normális, aki komolyan szeretne téged..őt biztosan nem fogja zavarni. Mert az elfogadás az alapja egy kapcsolatnak.


Szerintem aki normális, még örülni is fog, hogy nem ment át rajtad a fél város. 20 évesen semmiről nem maradtál le.

2020. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

21 vagyok és szűz. Nem érdekel hogy ki mit gondol, nem is kötöm senki orrára. Aki szerint tanítgatni kell, az már régen rossz.. ez a várás is egy nagy hülyeség. Jobb esetben egy nő nem adja oda magát egyből, szóval nem azért kell “várni” mert szűz..

Úgy gondolom, ha egy férfit zavarna a szüzességem, akkor ő nem nekem való és mehet isten hírével.

2020. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a kor számít a szüzesség elvesztésénél, nincs meghatározva, hogy meddig kell elveszíteni. Azon múlik szerintem, hogy mikor találsz magadnak egy olyan párt,akit nagyon szeretsz, megbizol benne es akivel szívesen elveszitened
2020. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 opened paradise ***** válasza:
75%

Engem idősebb lányoknál sem zavar. Sőt. Inkább szűz, mint olyan aki a számát sem tudja.

Hülyeség ez, hogy "tanítgatni" kell. Szerintem ha nem szűz valaki, akkor is össze kell csiszolódni.

2020. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Én nagyon élném ha egy kb korombeli szűz nővel sikerülne összejönnöm, mert manapság akárhova fordulok többnyire az agyonhasznált 10ezer farkat megjárt kiélt huszonéves lányokba lehet botlani. Komolyan mondom inkább egy normális, értékrendekkel is rendelkező ártatlan 25ös csaj jönne már szembe velem mint egy olyan aki az első randi elején leszop. Persze persze ezt mi pasik mind szeressük ha könnyen megvan egy lány és nem kell hetekig küzdeni egy dugásért, de az olyan lányokban még nem találtam meg azt akivel nem csak összejárni hanem élni is tudnék..

28f

2020. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

A tanítgatás hülyeség így szó szerint de ettől függetlenül egy szűz lánnyal teljesen más.


Én nem vagyok az az első 1-2 randin az ágyban kikötő típus, de egy szűz lánnyal általában nem randikban, hanem hónapokban lehet mérni azt, mire összejön.



Van egyrészt egy lelki vonala, ha csak nem olyan a lány, hogy nagyon nagy tehernek érzi, és gyorsan túl akar rajta lenni, akkor időbe telik, mire megnyílik.


Másrészt, van egy fizikai vonala, nekem volt olyan párom, akivel hónapokon át kísérleteztünk, mire összejött, az elején annyira görcsölt, hogy egyszerűen nem tudtam elvenni neki (én meg nem hiszek abban, hogy be kell rakni, jobb túlesni gyorsan).



Egy már tapasztalt nőnél, azért 5-6-7 jó randi után összejön a dolog, és onnantól lehet csinálni.


Sokan ezt értik az alatt, hogy "nem akarnak tanítgatni", pedig itt egyszerűen arról van szó, hogy sokkal nagyobb fokú elköteleződés kell a lány, és a kapcsolat irányába, és lehet, hogy nem 5-6 randit kell várni, hanem hónapokat.


Sokakban ez nincs meg, és ilyenkor szerintem jobb, ha azt mondják, hogy inkább nem kérnek ebből, mintha gyorsan elvennék, aztán kit érdekel, a lánynak milyen volt



!!!Disclaimer!!!

Mielőtt valaki leírja, hogy hülyeség, mert ő szűzlányként a második randin adta oda magát a párjának, és semmi gond nem volt, simán csinálták, megjegyzem, hogy bizonyára ilyen is létezik, de nagy esély van arra is, hogy abba az esetbe fut bele az ember, amit én írtam.

2020. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az aki szeretni fog igazán, és normális empatikus józan paraszti ésszel/ intelligenciával megáldott ember, azt egy cseppet sem fogja zavarni.
2020. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

7#-es sarkosan fogalmazta meg, de tulajdonképpen igaza van. Szerintem egyáltalán nem gáz, kedves kérdező.

Inkább jönnék össze egy huszonéves szűz lánnyal, mint egy könnyűvérűvel, legyen akárhány éves. Társat keresek, nem alkalmi partnert.

2020. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!