Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez hány eves korig normális? 20N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hány eves korig normális? 20N

Figyelt kérdés

Szóval egy nő szüzessége hány éves korig "aranyos, szeretnivaló, ártatlan, becsülendő stb", és hány éves kortól feltételez problémát?

Velem valóban voltak problémák amikből most sikerült kiláballni (családi problémák miatti lelki, mentális defektek), és most kezdek "élni".

Most is kezdek komolyabban ismerkedni, és félek hogy ez esetleg az általam keresett korosztály egy részét (20 fölöttieket) zavarná, hogy még nem szexeltem, esetleg ez hátráltatna az ismerkedésben. Mert "nem várok rá", "nem tanítgatom", stb. Amúgy nem látszik rajtam hogy szűz vagyok, nem nézek ki rosszul egyáltalán.

Szóval mit gondoltok erről? (A kérdés a 18-28 éves korban lévő normális ertékrendű pasikról tettem fel, akikkel ismerkedem)



2020. ápr. 2. 12:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Lemaradt: még a szexért is hajlandó lennék küzdeni, ha tudnám, hogy van értéke és a csaj is úgy áll hozzá. Például nem adja oda magát másnak egy óra ismeretség után..
2020. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Én leírom amit talán kevesen mernek leírni. Magam személy szerint elvetem a mai trendeket, hogy a csajok már 13 évesen dugnak az alapsuliban. De mégis csak én is a mai világban élek. Ha egy csaj mondjuk elveszti 16-19 kozott, az mondom normális. Ha 19-21, akkor azt mondom, ez kicsit komolyabb lány, megfontoltabb vagy megvannak a saját szabájai és értékei, amik szerint él. 21-24 kozott ha kiderulne, hogy még szuz a csaj, nem futnék el, de elkezdene érdekelni, miért szuz még a csaj. Utána járnék a saját érdekemben. Nem rosszbol, hanem informálodásbol. GOndolok itt olyanra, hogy nem e tul vallásos, nem a tul prud, nem a tul zárkozott a család. Mármint hogy nem lépett e át valamiben a természetesség határán, nem a mániákus valamiben és nincs ideje-energiája a szexxel foglalkozni. Ezek en rám nézve nem jo jelek. Esetleg, volt neki valami kellemetlen tapasztalata a szexben, rossz élmény. Ez megint szukséges informácio, mert ha akarom a csajt, akkor tudnom kell, hogy finomabban kell vele bánnom. Teljesen megértem, es segitek neki konnyebben feldolgozni. Ha csak azt mondja simán nem volt valahogy senki, aki eddig jo lett volna, de amugy olyan normális a csaj, nem tul visszafogott, érti azért a sexista viccet is akár, akkor megvonom a vállam, hogy na jol van, van ilyen is.

Leírom oszintén, 25 felett azért már még erosebb lenne az aggályom. Ervenyes az elozo utánajárás, de viszont ott már valoszinu hogy nekem ott már kevesebb lenne a turelmem várni az elso alkalomra. Itt rendes kapcsolaton belul gondolom persze. Es attol hogy nem dugott még konkrétan, még lehet benne vágy, kis tuz. Ha rácsapok a fenekére, ne hisztizzen, hogy jaj menj már, ilyet nem szabad. 29 vagyok. Ha találnék egy 25+ szuz csajt, nem számítana, de a saját magam megvédése vagy a párom megértése érdekében utána járnék miért szuz. Ha osszejovok vele, érzem hogy o az igazi, nem várnék 2 honaptol tobbet valoszinuleg. Annyi évesen már elvárnám az illetotol, hogy tudja melyik pasi tetszik neki. Ha nem tetszik ne jojjon ossze, ha osszejon, akkor tudja, mit akar és ne legyen nagyon gátlásos. Vagy legalább érezzem rajta a kiváncsiságot fokozasotan. HOgy legalább halad az után.


29F

2020. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
20
2020. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem lehet megmondani, hogy hány éves korig normális ha szűz vagy. Egyébként ez nőként kisebb baj mintha férfi lennél. Mert egy szűz nő inkább lehet ártatlan aranyos egy szűz pasi meg szerencsétlen, hogy nem volt kije. Ha hiszel nekem akkor az, ha valaki szűz az önmagában nem gond ha más gond nincs. Ha 25 lennél és szűz de minden más jó lenne és a szex is jó lenne később akkor baj ebből nem lenne.
2020. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Lacc80 ***** válasza:
100%

A többséget nem zavarja és csak az elsőig leszel szűz.

Ha simán megmondod, hogy még nem csináltad egy normális pasi oda fog rád figyelni.

2020. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Iden leszek 20 evvegen. Aterzem a helyzeted. En is szerelmesen szeretnem elvesziteni, es nem tagitok felole. Millionyi alkalmam lett volna elvesziteni az elmult harom evben de nekem nem eleg egy buli, vagy egy olyan ember akit lehet az eletben nem latok tobbet

Ez erzelmi alapu, es megeri varni

En most kezdem az egyetemet majd, hatha sikerul talalkoznom sok jo emberrel..

Nem gaz,mert pettingelni,megismerni a vagyaid lehet. Nekem sultek jo dolgok ki belole, es szerintem ez belefer

2020. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a kérdésre a válasz. Nőknél szinte már erény a szüzesség, férfiaknál átok.
2020. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna egyáltálán. ;)
2020. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs általános, mindenkire ráhúzható recept, hogy mi a "normális". Én inkább ott érzem a határt, ha valaki már dolgozik, önálló élete van, már több éve és ennek ellenére soha nem volt senkivel. Ott már azért olyan érzésem lenne, hogy valami lelki gond van a háttérben és nem csak az, hogy visszafogottabb típus. Egy egyetemet végzett ember mondjuk 23-24 évesen munkába áll, utána 2-3 év, azaz mondjuk 26-27 év táján lenne az, hogy felmerülne bennem (persze ez nem jelent semmit!), hogy valami nem OK.


A te korodban ezzel semmi gond, inkább szűz barátnő, mint akin végigment két focicsapat. Ne görcsölj ezen, találd meg azt kedves srácot, aki szeret téged és értékel. Csak amiatt ne dugasd meg magad valakivel, hogy túl legyél rajta.

2020. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
25 felett már valami bibi lehet
2022. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!