Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Volt már hogy valakin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Volt már hogy valakin észrevettétek merevedése van tőletek?

Figyelt kérdés

Mondjuk buszmegállóban, konditeremben, iskolában, munkahelyen. És hogy reagáltátok le? Volt folytatása?


F/28



2020. ápr. 2. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
nekem már volt, hogy a csaj észrevette szerintem amikor megölelt.
2020. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, az a baj, hogy ha úgy tűnik, akkor elkezdeném bámulni, hogy most csak az árnyék eszik úgy, vagy bénán gyűrődik a gatya, vagy mi a franc van :D ezért inkább nem csekkolom nagyon. De olyan volt, hogy fiú haverral néztünk egy filmet, és később egyszer írta, hogy egész végig állt, de nem tűnt fel :D vagy nagyon mini volt, vagy én vagyok bamba
2020. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan tudom, hogy egy lassú tánc közben a lány észre vette, hogy valami nyomja a hasa alatt...
2020. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen előfordul. Van aki nem is próbálja leplezni.
2020. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt
2020. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, észre lehet azt venni. A reakció, a fogadtatása meg attól függ, hogy ki az illető.
2020. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!