Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell lovagolni? (Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lovagolni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Jelenlegi párommal még csak orál volt és ezelött szexuálisan mással még eddig se jutottam. Szoval tapasztalatlan vagyok es felmerült bennem a kérdés, hogy majd ha elveszitem a szüzességem és valamikor majd erre is sor kerül akkor azt hogyan csináljam...

Lovagló pózban fel le kell mozozgni vagy előre hátra?Nagyon ciki, ha nemtudok lovagolni?? És ha bármi másban béna leszek?

Illetve szüzesség elvesztésére melyik a leg fájdalommentesebb \legalkalmasabb póz?

Ezekkel kapcsolatban bármilyen tanácsot és saját tapasztalatot szívesen fogadok 😊

ohh és a párom már tapasztalt,több lánnyal lefeküdt már.

18L



2020. ápr. 2. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalomnak a misszionáriust ajánlom, mint az eddig előttem lévők. Az a “legkönnyebb” és talán az a póz az, amelyikben közben tud csókolgatni, simogatni, olyan meghittebb.

A lovaglásról.. hát igen. 22 vagyok, és volt már 1-2 partnerem, viszont a jelenlegi párom az első, akivel tényleg ki is próbáltam a lovaglópózt. Mit mondjak? Izgultam, cikinek tartottam, hogy ennyi idősen még nem csináltam ilyesmit. Aztán beleültem és ment magától a dolog, hamar ráéreztem, viszont nekem ez az előre-hátra dolog megy, a fel-le, hát hogy is mondjam, zavaros :)))

Csak lazán, ha majd a helyzetben lesztek, minden megy magától. Ja, és védekezzetek 😉

2020. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Vigyázz a lovaglásnál, hogy ne emeld ki magad belőle, mert nem biztos, hogy vissza fogsz találni, és az fájhat a párodnak... ;-
2020. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Én anno (15 évesen...) lovagló pózban veszítettem el, mert nem a párom nem volt a legfigyelmesebb pasi, és azt mondta szabályozzam én mennyire akarom bent, mert el akar élvezni és ha ő van felül, nem fog bírni leállni akkor sem, ha nekem rossz.

Őszinte leszek, nekem fájt a lovagló elsőre. Én úgy csináltam, hogy előre hátra próbáltam mozogni miközben ráborultam. Neki elég jó lehetett, mert gyorsan elélvezett. Nekem viszont rossz volt, nem is értettem az emberek mit szeretnek ebben xd 😆

Viszont figyelmes partnerrel teljesen más!! :) Én is voltam már nem egy pasival, és aki határozottabb fogni fogja a csípődet(nekem az nagyon bejött) és segít mozogni; van aki felajánlja a kezét, hogy kapaszkodj mozgás közben; illetve olyan is van, hogy csak élvezik hogy lovagolsz rajtuk(segítség nélkül).

Én személye szerint ilyen “u alakot” szeretek leírni, előre fel középen teljesen bent, majd hatra és újra fel 🤤 illetve szoktunk olyat is, hogy körözés közben mozgok lassan fel-le 🙈 Párom kedvence amikor feléguggolok és csak gyorsan járok fel-le. :)

Tipp: ha elég nedves vagy(és úgy érzed akarod! :) ), akkor próbáld meg, hogy feléülsz és lassan csak magadbaengeded a párod merevedését. Nem tudom ez kinél mennyire gyakori, de mikor páromnak csináltam, hogy kéz segítsége nélkül csak szépen beleültem lassan tövig, hát majdnem elélvezett, neki új volt kéz nélkül :) :D

Remélem tudtam segíteni :)

22/n

2020. ápr. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%
Vegyél 1 lovat.
2020. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!