Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 41 éves milfel lesz dolgom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 éves milfel lesz dolgom, mit hogy?

Figyelt kérdés

23éves vagyok és még nem voltam sosem milf csajjal

Most arra lennék kíváncsi mire számithatok majd ? Mik a tapasztalataitok akiknek már volt dolga milf csajjal

Milyen lesz vele a szex ?

Mit szabad ? Mit nem?



2020. ápr. 2. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Csodalkozva olvasom, hogy azt szeretnem, ha jol szetkurnak.

Regen se toleraltam es ma sem.

A kotoszoveteim ugyanolyan rugalmasak, mint regen, se fajdalomra, se megalazasra nem vagyom.

Akikkel alkalmi szex volt, mind jo valasztas volt. Csupa szenvedelyes fiatal, nem mondtam, mi legyen, megis ugyanaz volt. Csokoloztunk, ruhastol, aztan anelkul birkoztunk. Dugtunk. Nem targykent kezeltek. Aki chatnel olyan, azt meghagyom masoknak.

De mindenki maskepp csinalja.

2020. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Milyen lesz vele a szex - ez rajtad is múlik barátom. Nem étterembe mész hanem közös főzésre.

Nem kell külön készülnöd, engedjétek el magatokat, csináljátok ami mindkettőtöknek jó.

A kor egy tulajdonság, nem az határozza meg ki milyen az ágyban, hanem hogy mennyire kívánják a partnerrel egymást és mennyire találják meg a közös hullámhoszt, mennyire erős a szimpátia.

2020. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Seggbe fogom ba..ni
2020. ápr. 3. 10:35
 14/19 anonim ***** válasza:
#13-as Ezt szeretnéd, de megkérdezted őt is?
2020. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
írj már hogy hogy alakult pls
2020. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Még csak téma
2020. ápr. 4. 00:01
 17/19 zetsu99 ***** válasza:
Ezt hogyan hoztad össze?
2020. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom no az, aki leall egy 23 eves takonnyal. Mik ezek a kerdesek pasikak? "Mire szamithatok?", "Milyen lesz vele?" "Mit szabad? Mit nem?" Majd felnotok egyszer hulyegyerekek! Egyreszt nem foldonkivuli, hogy valami annyira mas lenne vele. Bar aki ovodas szintu ostoba birka 20on eves kisfiu az megertem, hogy "fel" egy erett, intelligens, hatarozott novel. Inkabb menjetek vissza a 16 eves 'csajocskakhoz', azokkal még lehettek ti nyeregben.
2020. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
13-as, téged meg szájon kellene b@szni, ha íg, beszélsz egy nőről, te impo pöts.
nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!