Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogyan beszélhetném meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan beszélhetném meg vele? Szerintetek lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Fiatal, szűz lány vagyok, van pàrom/barátom fél éve. Mivel én előtte nem szexeltem ezért nem akkora a vágy hogy ne tudjam türtőztetni magam, de a barátom már nagyon szeretne velem lenni. Az a helyzet hogy én nagyon szívesen kielégítem bárhogy ahogy ő szeretné, se én SEMMI viszonzást nem szeretnék mert picit még félek a dologtól, az intim érintéstől is! Szóval pl ha leszopom azt is csak élvezze, de ne tapizzon. Szerintetek ezt meg tudnám beszélni vele, ez elfogadható? Előre is köszi!

2020. ápr. 3. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem őszintén mondd meg neki hogy úgyérzed még nem állsz erre készen. Ha szeret megérti és kitart melletted. 40/F.
2020. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Persze hogy lehet.

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok mint te.

(Akár én írtam volna a kérdést)

De a barátom belement, és ugy gondolom jól működik.

Persze azt érzem hogy hosszú távon nem működik, de én is egyre jobban kívánom.

2020. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Az még rendben van, hogy nem akarsz lefeküdni vele, de hogy hozzád se érjen?? Ott valami gubanc van fejben. Nem úgy értem, hogy dilis lennél, de valami mentális oka lehet, ha ennyire tartasz az érintéstől is.
2020. ápr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félek az érintésétől, és nagyon sok idő és türelem kéne tőle ahhoz hogy ezt viszonozhassa.... és hogy taníthasson is meg ilyesmi, aminek nem akarom kitenni....
2020. ápr. 3. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Szedd össze magad, így előbb-utóbb rád fog unni és keres másikat. Nem szabad ilyen kis mimózalelkű kisasszonynak lenni, embereld meg magad.
2020. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Exemmel is ez volt a helyzet. Én kb fél évet kellett várjak. Félt attól, hogy lefeküdjek vele, de nála egy önkép zavar volt az ok (nem gondolta, hogy elég jó az ágyban). Jó pár hónapig csak kézzel szájjal elégített ki, elsőnek ruhában, majd szép lassan egyre bátrabb lett és végül belement (ha, szóvicc). A lényeg az, hogy mond el a srácnak, mit akarsz. 23F
2020. ápr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mivel én előtte nem szexeltem ezért nem akkora a vágy hogy ne tudjam türtőztetni magam"


Ó, szent naivitás! A te vágyad nem attól jön majd meg (ha egyáltalán megjön), hogy gyakorlod a szexet, hanem attól, hogy

- szerelmes leszel, mint a nagyágyú

- a fickó végre megtalálja/megismeri az erogén zónáidat

2020. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!