Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orálszex miért bizalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orálszex miért bizalom besorolásban van?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"a szopas meg alarendelodes, es ahhoz kell vmi bizalmi alap"


Egyetértek, de átfogalmaznám, mert ez így elég kategorikus. Eleve egyénfüggő: van, akinek az orális szex egy intim dolog, másoknak kb egy csókkal egyenértékű. Különböző emberek, különböző értékrendek.


Alapvetően vannak lányok, akiknek a szopás amolyan picit kínosabb, intimebb netán kicsit perverznek számító dolog, amit komoly lelki megnyílással tudnak felvállalni. Kb olyan, mint férfiként vonzódni a prosztatamasszázshoz: megosztó, van, aki a melegekkel azonosítja, van, aki aberrációnak, így ez olyasmi, amit az ember a feleségével meg mer beszélni, de egy alkalmi szex kapcsolatban nem mindenki meri bevállalni.


Másrészt az irális szex valóban alázatosság: az egyik csak fél ad, a másik csak kap, ha mindezt női oldalról nézzük, ahol az egyenlőség és a sebezhetőség kérdése amúgy is képlékeny, akkor érthető, hogy sokaknak ez elég kiszolgáltatott helyzet. A sebezhetőség felvállalása pedig komoly bizalmat kíván. Lehet úgy mondani, hogy senki sem térdel le akárki elé. Természetesen a behatolásos aktus is bizalmi kérdés, de más szintű bizalom feltételezni, hogy nem bántasz, és más az, hogy nem sérted meg az önérzetem.


Ott van még az az egyik fél a nemi szerveit teszi be a játékba, a másik a száját, ami kelthet ellenérzést bizonyos emberekben. Néhány embernek ahhoz, hogy azt a kellemetlen feelinget, hogy másnak a "pisilőjét" veszi a szájába, szeretnie és tisztelnie kell annyira azt az embert, hogy a pisilőjét is elfogadja ennyire :).


És azt is el tudom képzelni - bár ez inkább teretikus -, hogy vannak lányok, akik ezt megtartják "extrának" azok számára, akiket igaznán szeretnek. Az orális szex lesz az, amit nem kaphat meg belőlük akárki, csak az, aki nagyon közel áll a lelkükhöz, egy különleges "ajándék", amit nem a fa alá tesznek be. :)

2020. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó : engem idéztél.

Igen, abszolút jól mondod, csak én spórolok a rendes megfogalmazásokkal ezen az oldalon, mert szerintem nagyon kevesen olvassák el :)

+1: szerinten az alkalmi szex inkább öncélú. Ott a rizikó, hogy az egyik fél ad, a másik megkapta amit akart és megy dolgára, ezért szerintem kevésbé fér bele. De ez a szubjektív véleményem.

2020. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én akkor kissé eltérek az átlag lánytól. Nekem az orálszex fokmérő. Abban nem hogy kit, mert én is válogatok, de akivel már az ágyig eljutok annak biztos adok, mert kívánom őt, és akarom. Nekem saját magamnak van rá igényem. Akár futó kalandban is. És hogy miért? Egyszerű, idegennel nem csak a számat, semmimet nem adom. Ha valakivel lefekszem azt már jó pár hét szimpatizálás előzi meg. Ebbe pedig nekem már belefér hogy vágyakozásból cumizzak egy jót.
2020. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én inkább azt vettem észre, hogy rengeteg lánynál egy laza cumi még a megalázó változatban is belefér úgy, hogy a nevét sem tudja az illetőnek a szórakozóhelyen, arra viszont nagyon büszke, hogy összesen "csak" egyjegyű számnyi pasival feküdt le mondjuk 23 évesen.


Sajnos nekem nem volt ilyesmiben részem, eleve jó pasi sem vagyok meg csak egy kis szürke egér háttérmunkás. De pontosan ezért a hosszú évek munkaideje alatt láttam, amit láttam. Csak azokat a srácokat sajnáltam, akik rá fél órára lekapták a csajt. Bár azt mondják, hogy az alkohol fertőtlenít.

2020. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!