Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb vagy nagyobb cicis nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb vagy nagyobb cicis nők érzékenyebbek mellesleg?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem ezen múlik. Nagy mellem van de nekem nem esik jól ha a mellemmel foglalkoznak.
2020. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mindkettővel találkoztam már.

Amúgy embere válogatja, hogy kinek mennyire érzékeny.

Nincsen érvényes statisztika, úgy gondolom.

2020. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nekem közepes melleim vannak. Bár méretet csak úgy lehet eldönteni ha látják. Viszont nagyon szeretem ha kényeztetve van. Akarmivel...
2020. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Független a mérettől a tapasztalataim szerint! f.
2020. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi koze a merethez. A mellbimbo az erzekeny, a mell maga utesre baromira faj, de a mellbimbo, ami szinte olyan erzekeny, mint a csiklo. Csak vigyazni kell, mert konnyen fajhat ez is.
2020. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem közepes és érzékeny
2020. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem a mellmérett fugg lehet a kis- es a nagymellű nok is erzekenyek
2020. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi és érzéketlen.
2020. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi volt és szoptatás előtt teljesen érzéketlen volt, egyáltalán észre se vettem, ha szex közben a mellbimbómat birizgálta a férfi. Szülés óta jóval érzékenyebb és nagyobb is a mellem, de nem mondanám most se, hogy ez lenne a fő erogén zónám. Inkább lelkileg élvezem, ha foglalkoznak vele.
2020. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

Én meg azt tapasztalom (férfiként), hogy a nagyobb mellű nők sokkal jobban szeretik, ha kényeztetem a mellüket és jobban is élvezik, a kis mellűeknek meg nincs igénye rá és nem is igazán érzékenyek.

volt a társaságunkban egy lány, akiről azt mondták, hogy el lehet élveztetni a mellbimbójával, az is nagy mellű lány volt (mondjuk ezt saját magam sajnos nem próbáltam).

2020. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!