Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti hagynatok hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti hagynatok hogy a pasitok beszelgessen szexualis dolgokrol, lanyokkal vagy fiukkal neten, ha elötte megbeszeli veletek a dolgot?

Figyelt kérdés
Es mondjuk nem adna meg semmilyen szemelyes adatot? max hogy hany eves.
2020. ápr. 4. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak beszélget nem zavar. De ha kiveri/ segít masztizni a csajnak, szexchatel vagy képeket küldözgetnek na az nekem nem fér bele

Dumálgatni lehet

2020. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha beszélget az nem zavar.
2020. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazabol en pont arra gondoltam hogy segitenek egymasnak elelvezni. de nem latjak egymast vagy ilyesmi. csak beszelgetnek.
2020. ápr. 4. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az sok lenne. Engem akarjon kielégíteni, ne más csajokat. Ne irogasson senkinek olyan hogy így meg úgy megb.szná...
2020. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha ott lennék mellette és én is szexchatelhetek egy pasival akkor igen.
2020. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

Ink csinálja titokban, de nem szeretném tudni, h kivel mit beszél.

2020. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy beszélgetne azzal nem lenne gondom, de úgy hogy ezzel izgatják esetleg egymást, az már azért nem férne bele.
2020. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NagyReka13 ***** válasza:
Hagynam neki
2020. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!