Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan zajlik amikor egy fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik amikor egy fiu es egy lany megbeszeli elore, hogy lefekszenek egymassal?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha neten ismerkednek meg, eloszor randiznak, vagy egybol valamelyikuk lakasan talalkoznak? Hogyan veszik kezdetet az esemenyek?

Bocsi a hulye kerdesert, de nem tudom mire szamitsak.


2018. dec. 2. 17:48
 1/5 anonim válasza:

Nekem úgy volt hogy megbeszéltük hogy találkozunk és a kocsimban szexelünk :)

Tehát nem talákoztunk előtte, csak a neten beszélgettünk és amikor talákoztunk akkor szexeltünk:)

Ha van kérdésed írj!

2018. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Találkoztok, köszönsz, rákérdezel könnyen ide talált-e, mondod hogy örülsz, megkérsezed megbánta-e már hogy belement, azt mondja nem, erre te egy mosoly kiséretében megcsókolod, ha visszacsókol elindul a kezed a kabát alá ha hadja elkezded vetkőztetni és írány az ágy. Gondolom tovább nem kell részleteznem.
2018. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy barátommal kezdtem úgy (én vagyok a férfi, ő a nő) hogy egy vagy két hónappal előtte felugrott a szex téma, beszélgettünk róla, én mit szeretek, ő mit szeret, meglepett, hogy eddig csak olyan pasikkal volt ami értékelhetetlen, engem feltüzelt, hogy kioktattam, nem mondtam neki, utána többször hozta fel, nem is értettem majd egy spicces estén mondtam neki, hogy azért ez bennem megfordult, közölte, hogy őt teljesen felizgatták ezek a beszélgetések, megbeszéltük, hogy másnap átmegyek hozzá és kipróbáljuk együtt. Átmentem, furán zavarban voltunk mindketten, előtte soha, ittunk egy kávét, beszélgettünk, majd megkértem, hogy mondja el mire vágyik, nagyon virág nyelven beszélt, úgyhogy próbáltam megerősíteni ezekben úgy ahogy előtte, akkor egy picit megnyílt, ettől nekem végre felállt, rá tettem a kezét, meg csókoltam és közöltem vele, hogy szopjon le, megtette, bele élveztem a szájába, aztán megkérdezte ennyi volt-e, mert nem erre számított, közöltem, hogy az egész nap a mienk, többször volt csak orál, volt kölcsönös orál, szex, úgy lényegében reggeltől másnap reggelig minden, csak cigizni álltunk meg közben. Mindkettőnknek kielégítő volt, úgyhogy havi egyszer megismételtük mikor mindketten szabadnapon voltunk. Azért lett vége mert lett párja.
2018. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2, az biztos baromi jó szex, ahol két mondat van cakk csak előtte....


(Szarkazmus volt)

2018. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatba nem meséled el a fél életed előtte, meg nem beszélgetni mennek, azt tudnak neten is. Minek húzni egymás idejét hülyeségekkel?
2018. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!