Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kicsi a péniszem, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsi a péniszem, akkor érdemes legalább kigyúrnom magam, illetve cseszhetem az egészet bármit is teszek?

Figyelt kérdés

Nekem csak szép nők tetszenek, hozzájuk meg kell legalább a 15 cm+. Enyém 12 és vékony is. Ha legalább kigyúrnám magam, akkor lehetne esélyem?


Szűz F 22



2020. ápr. 4. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
neked soha
2020. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
A gondolkodásodon kéne változtatni
2020. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem tudják meg rögtön, amikor meglátnak, hogy mekkora falloszod van. Először megnyerőnek kell lenned külsőleg és belsőleg egyaránt, majd csak aztán mutatod be neki a bohócot pár randi után, nem?
2020. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el nem számít ha szeretitek egymást

20l

2020. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 (:Puszedli :) ***** válasza:
95%
Én személy szerint nem örülnék ha az első együtt léten látnám h pici és cingár. Lehet van olyan akinek bejön a pici.
2020. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha eljutsz az ágyig egy lánnyal és alapból hosszú távon gondolkodsz akkor az a fontos hogy figyelj az igényeire. Ha véletlenül nem tudnád kielégíteni a méreted miatt de segédeszközzel megadod neki a gyönyört vagy szimplán csikló orgazmusig nyalod nem lesz probléma. Az a lényeg mindig legyen kielégítbe. Esetleg akkor kicsit sem fogja érdekelni a méreted


26/L

2020. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Szét kell ge..izni minden lány arcát
2020. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez inkább viccesen néz ki, egy látványosan kigyúrt test mellett csak még kisebbnek tűnik a fütyi. ;)


Mondjuk nekem alapból nem nagyon jönnek be a nagyon kigyúrt pasik, szóval biztosan nem én vagyok a célközönség. :)

2020. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

MOndjuk a 12 cm annyira nem halálosan kicsi,inkább a vékonyság ami nem a legjobb..

De ha jó személyiséged van,szeret a csaj és nem utatod a komplexusodat akkor szerintem nem fogja zavarni.

Exemnek olyan kicsi pénisze volt és olyan vékony emellé,hogy el sem hittem. De ő soha egy pillanatra nem mutatta,hogy bármennyire is zavarná. De bevallom alig éreztem a farkát,pedig nagyon szűk vagyok,csak 1 ujjal szoktam magam ujjazni. De elég bunkó megjegyzései voltak pl hogy hm érzi,hogy nem voltam még nagy farkú pasival mert nem vagyok tág??! mondom khm attól ha voltam is nagyfarkűval nem lesz automatikusan tág egy csaj....

Meg,hogy ő alatta eddig minden csaj elélvezett és haverja alatt is ,olyan nincs hogy én nem tudok :DDD

Igazából eleinte azt hittem engem nem fog zavarni,bár az tény,hogy rendesen nem tudtam leszopni,rendesen kiverni és ez iszonyúan zavart,azért egy normál méretűt sokkal élvezetesbb és könnyebb szopni vagy verni.

Aztán rájöttem,hogy nagyon rossz érzés,hogy kb 2 pózban tudjuk csak nyomni,mert neki olyan rövid,és a legbántóbb nekem az volt,ha túl nedves voltam akkor ő már nem érezte :DD és kb olyan érzést keltett bennem mintha tág lennék,holott az ő pucuja volt oylan vastag mint az ujjam...


Azóta szakítottam vele,nem csak emiat,sőt a fő indok nem ez volt. Azóta van egy normál méretű,normál átmérőjű pasim hát fényévekkel jobb éés ő is odáig van azért,hogy ilyen szűk vagyok és azóta tudom,hogy én pl nem járnék vékony farokkal többet,mert egyszerűen kell az érzés ..

2020. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!