Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 20 évesen is szűz vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 évesen is szűz vagyok még, akkor valószínűleg örökre az is maradok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

Most kell merésznek lenned, ha valaki kicsit furán néz rád, akkor sem annyira gáz.

Én is az voltam 20 éves koromig, és most már eléggé nem vagyok szűz :D Oké, én lány vagyok.. De.. nem tudom, utólag nem tartom gáznak. Nem olyan releváns.

Késöbb kakibb lesz, hidd el, most belefér. Muszáj lesz ismerkedned. Tök izgi. Az első körök nehezebbek és nem biztos, hogy jól fog menni, de tapasztalatot kell szerezni, mint a bicózásban, cipőfűzőkötésben, semmi nem megy elsőre! De ahogy egyre többet randizol, egyre jobban megy. Muszáj komfortzónát bővíteni az előrejutáshoz.

De muszáj kicsit lelazulnod, hogy lehessen sikerélményed. Foglalkozz ezzel :)

2020. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez már a sokadik ilyen kérdés, és naponta kerül fel egy új. Ha érdekelne, hogy még szűz vagy, akkor nem itt kérdezgetnéd az embereket, hanem társkeresőkön próbálkoznál. Ha úgy gondolod, hogy az fogsz maradni, akkor úgy is lesz.
2020. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad áll, én 27 évesen is az vagyok. Te ne kövesd el azt a hibát.
2020. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#9


Szerintem a fiatal szűz férfiak többsége nem "halogatná", csak éppen nem kellenek senkinek.



Ismertem egy srácot, aki tényleg jó ember volt, nem is volt csúnya sem, de nem kellett senkinek. Mindig friendzone-ban kötött ki...


Másik ismerősömet azért dobta, több, vele egyidős lány (17-18 évesen), mert szűz volt még...

2020. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!