Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy srác azt mondja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác azt mondja, hogy nem találja hova kéne behatolnia akkor valószínűleg szűz?

Figyelt kérdés

A sztori nem most volt, csak így utólag visszagondolva (főleg tapasztaltabban) szerintem simán a képembe hazudott az exem...

Akkor azt mondta nekem hogy már vagy 7 éve nem szűz, volt ezidő alatt vagy 16 lánnyal (ez egyértelmű túlzás), de azt elhittem hogy már szexelt. Amikor viszont lefeküdtem vele az elején sokszor bénázott, hogy nem találja a hüvelyem, segítsek neki... Ezt akkor sem értettem, de nekem ő volt az első, úgyhogy nem nagyon gondolkodtam rajta.

Most visszagondolva szerintem a 2 éves kapcsolatunk alatt több dologban is hazudott, hogy ez is beugrott... Szerintetek? 23 éves férfiról van szó a kérdésemben.



2018. febr. 15. 23:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, kitalációnak hangzik, de sajnos nem az. A levélírónak is üzenem hogy igen, komoly.
2018. febr. 15. 23:37
 2/17 A kérdező kommentje:
És légyszi, ne küldjetek privátot! Boldog párkapcsolatban élek, és nem fogok visszaírni senkinek. A véleményeket a kérdésem alatt lehet kifejteni, akik érdemben hozzászólnak kapják a zöld kezet!
2018. febr. 15. 23:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, van ilyen. Mármint, hogy túloznak. Ez egyértelműen az, és szinte biztos, hogy előtted nem volt senkivel. Velem pont a fordítottja van, azt nem hiszi el rólam, hogy szűz voltam előtte... xD
2018. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Kísértetiesen hasonlít erre a kérdésre... ott sem találta hová kell bedugni (Kérdező válaszaiban)


A bolondját járatod velünk csak...

2018. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2018. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam ezt a kérdést és erről ugrott be hogy hoppá nekem is volt ilyen "élményem"! :D

Be is akartam linkelni, csak lusta voltam visszakeresni.

2018. febr. 15. 23:49
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Sírok. 😂😂😂 Még, hogy nem találja a hüvelyedet. 😁😁😁
2018. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne nevessetek, velem is elofordult, hogy ugy kellett szolnom, hogy percek ota a combomat dugja es ez tok jo, de betenne mar vegre?! O azt hitte bent van... kozben meg csak hatulrol kutyaban a ket combom koze csuszott be
2018. febr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyertelmu, hogy szuz volt. Anno en is hazudtam az elso baratnomnek ebben. De en csak 2 futokalandot hazudtam, hogy azert tudja nem vagyok nagyon tapasztalt. Ez fefi hulyeseg, szegyeljuk. Valakik na. Ne akard megerteni, csak fogadd el. De az h tizen akar hanyat mo dott meg felodazta magat, hulyegyerekre utal :D Ha szuz nem is volt, kb egyezer ha dugott elotted.
2018. febr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
A mai beteg világban már mindegy melyik lyukba tömöszöli be 😅😁
2018. febr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!