Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyi elég is a lányoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi elég is a lányoknak pasi téren?

Figyelt kérdés
186 cm magasság, 90 kg, kockahas széles váll (mellre kinyomja a 135 kg-ot). Autója is jó van és sorra fekteti a nőket, tudom hihetetlen de nen prostikról van szó és még nem is fizet nekik. Pénisze meg 17 cm. Ez a nőknek már annyira alfahím? És NEM, nem én vagyok ez hanem ismerek egy ilyen fickót én egy szűz vagyok.

2020. ápr. 7. 18:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Na akkor képzeld el én meg ismerek olyan srácot (nem is egy ilyen típust), aki 175 cm körüli, nem sportos, de nem is elhízott, nem veti fel a pénz, de nem is csóró - külső megjelenésre, anyagiakban stb. átlagos.

Viszont laza, jófej, a társaság központja, jó a dumája, közvetlen, intelligens, normális és egyetemista korában szintén sorban szedte fel a csajokat. Egyetem után meg elkezdett melózni, megjárta a ranglétrát, most már vezető a cégnél - bár már nem csajozik, hanem boldog házasságban él.

Amit leírtál az szimplán a külsőségek, amelyik nőnek ez kell az ezt választja, de a példádban leírtak a legtöbb nőnek (kivéve golddigger aki csak a pénzt látja) még kevés. Lehet valaki sportos, pénzes fickó ha közben kőbunkó.

2020. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Jah kevés persze :D


Azoknak a nőknek is biztos nem kellett volna egy ilyen, csak baleset történt velük iyenformán:


"Hát persze. Véletlen volt. Akárkivel megeshet. Véletlen volt ugye? Erre jártál, benyitottál, megbotlottál és pont beleakadt a farkad. "Hoppá, elnézést asszonyom irtó peches napom van!"

2020. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#10 Ez nem megjátszás... nyugodtan megkérdezheted hogy kinek az ágyában kötöttem ki eddig. Ha nem ismersz és nem tudsz rólam semmit, akkor ne mondd már, hogy megjátszom magam, légyszíves..
2020. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12-es, Az utolsó cserkész? :)
2020. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13-as, kinek az ágyában kötöttél ki eddig? Most lefogod írni, hogy neked inkább a személyiség fontos, az ilyen alfákat kerülted, kevés partnered volt, de honnan tudjam, hogy ez igaz is?
2020. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem játszom meg magam bármilyen hihetetlen. Nekem ez így kevés és taszít. Egyetlenegy férfi ágyában kötöttem ki aki a férjem. Nincs kocsija se lakása, nem egy adonisz sem, átlagosan néz ki. De emberileg olyan akire az életem bíznám. #8-as voltam.
2020. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15 Nem, valóban nem kevés partnerem volt... hanem egy sem. Nem mindenki ugyanolyan ám.. Tény és való hogy a legtöbb lánynak “erre van szüksége” de nem kell mindenkit egy kalap alá venni.
2020. ápr. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#14 Bizony, jól illik erre a helyzetre.
2020. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sportolok, de nem 90 kg hanem azert kevesebb vagyok, nekem is jó autóm van, de aki kocsival próbál csajozni az szánalmas... (Audi A6-om van 2010-ből) sosem próbáltam ezzel csajozni...pénisz cm egy noramlis lanynak teljesen mindegy használni tudni kell...én is sok mindenkivel lefeküdtem már, de annyi a titkom, hogy adok magamra van jó dumám és jól öltözködöm. Az autót arra használom amire minden normális ember, megyek vele. Nem vagyok paraszt az utakon, normalisan parkolok stb :D Azért van audim, mert megtehetem és mert szeretem :D
2020. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!